استقلال

آندو تیموریان: دوست دارم باز هم برای استقلال بازی کنم

فوتبال ترایب- آندرانیک تیموریان هافبک فعلی نفت تهران و کاپیتان سابق تیم ملی میگوید، استقلال به او و امثال او تعلق دارد و قصد خداحافظی از فوتبال ندارد.

آندو تیموریان سازنده گل قهرمانی نفت تهران در جام حذفی استقلال را تیم خودش میداند و واهمه ای ندارد که برای حضور مجدد در این تیم ابراز علاقه کند: “من بازیکن استقلال هستم و این تیم برای من و امثال من است.هر مربی برای خود برنامه ای دارد و پیش از آغاز بازی ها مطابق آن برنامه به آماده سازی تیمش میپردازد. من هم دوست دارم فصل آینده برای استقلال به میدان بروم و در صورتی که شرایط مهیا باشد دوست دارم باز هم بتوانم پیراهن آبی را به تن کنم.”

تیموریان فصل خوبی با ماشین سازی آغاز نکرد و در نیم فصل پروژه بازگشتش به استقلال با ممنوعیت فیفا تعطیل شد. آندو مجبور شد برای دور نشدن از فوتبال روز به نفت تهرانی پیوست که عملا مدیر و تشکیلات باشگاهی نداشت.

آندو مدتهاست که از چشم کارلوس کی روش افتاده است و به تیم ملی دعوت نشده است در این باره اظهار نظری نمیکند:” یک سال است در تیم ملی حضور ندارم و ترجیح می دهم در این باره صحبتی به میان نیاورم و احساس می کنم اگر در این مورد حرفی نزنم بهتر است.”

کاپیتان سابق تیم ملی در سن 34 سالگی احساس پیری نمیکند و قصد ندارد در آینده نزدیک از فوتبال خداحافظی کند:” بازی خوب من ربطی به چیزی ندارد، من برای خودم، خانواده ام و عشقم که فوتبال است بازی می کنم، من در 5،6 بازی اخر توانستم برای نفت موثر باشم و به خوبی در میدان حضور پیدا کنم و همین که می توانم خوب بازی کنم و از فرم آمادگی دور نباشم باعث می شود تا بگویم من حالا حالاها در فوتبال هستم و ذهنم را از فوتبال حرفه ای دور نخواهم کرد. “