استقلال

منصوریان اجازه داد؛ نورافکن به جام جهانی می رود

فوتبال ترایب- یک روز بعد از اعلام لیست نهایی تیم ملی جوانان برای جام جهانی زیر 20 ساله ها، سرانجام علیرضا منصوریان رضایت داد تا امید نورافکن، ستاره جوان تیمش، در این رقابت ها حضور پیدا کند.

نورافکن که کاپیتان تیم ملی جوانان ایران است، پدیده استقلال در رقابت های این فصل بود و در نیم فصل دوم به یکی از بازیکنان اصلی استقلال تبدیل شد. به همین دلیل منصوریان که ترجیح می داد از این بازیکنان در دیدارهای حساس لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند، اجازه نداد تا او به اردوی تیم ملی جوانان برود.

اما بعد از صعود استقلال به دور حذفی لیگ قهرمانان، منصوریان سرانجام تصمیم گرفت تا با حضور نورافکن در جام جهانی موافقت کند؛ اتفاقی که می تواند به افزایش تجربه این بازیکن بینجامد و در نهایت به سود استقلال هم تمام شود.

این تصمیم منصوریان با استقبال امیرحسین پیروانی، سرمربی تیم ملی جوانان روبرو شد. او با تقدیر از سرمربی استقلال، در پیامی گفت:” رفاقت بین ما از سالیان قبل آغاز شده و هرچه می‌گذرد این پیوند عمیق‌تر می شود و برای بنده هم بسیار سخت بود که درست در برهه حساس حضور استقلال در لیگ قهرمانان از آنها بخواهم که یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان خود را در اختیار ما قرار بدهند.

اما همان‌طور که قبلا هم اشاره کردم، خوشبختانه در استقلال بازیکنانی حضور دارند که می‌توانند براحتی جای خالی نورافکن را پر کنند. هدف ما نیز حضور با صلابت در جام جهانی است و خوشحالم که امروز منصوریان با درک عمیقی از شرایط موجود این فرصت را برای نورافکن، استقلال و تیم ملی جوانان فراهم کرد تا جهان شاهد درخشش مردان جوان ایران زمین در جام جهانی باشد.”