پرسپولیس

پیشنهاد فنرباغچه در دست انداز پرسپولیس

فوتبال ترایب- باشگاه پرسپولیس با درخواست ۲ میلیون یورو برای صدور رضایت‌نامه علیرضا بیرانوند عملا پروژه انتقال دروازه‌بان شماره یک تیم ملی به باشگاه فنرباغچه را منتفی کرد. بیرانوند به علت داشتن قرارداد تا سال 1400 فقط با رضایت تیم متبوعش قادر به جدایی از این تیم است.

عصر امروز جلسه ای بین وکیل بیرانوند، نماینده فنرباغچه و مدیران پرسپولیس درباره جزییات حضور وی در فنرباغچه برگزار شد. پیشنهاد باشگاه ترکیه‌ای برای علیرضا بیرانوند حدود ۷۰۰ هزار یورو بود که این مبلغ به صورت پیش‌قسط به بیرانوند داده میشد و در ادامه فصل هم بابت هر بازی‌ای که در ترکیب تیمش به عنوان بازیکن فیکس به میدان می‌رفت، قرار بود ۱۰ هزار یورو دریافت کند.

در پایان این نشست علی‌اکبر طاهری به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس از نماینده باشگاه فنر باغچه درخواست ۲ میلیون یورو کرد تا در قبال این مبلغ رضایت‌نامه علیرضا بیرانوند را صادر کند.البته نماینده باشگاه ترکیه‌ای هم با این پیشنهاد مخالفت کرد تا عملا حضور بیرانوند در ترکیه فعلا منتفی شود.

سنگ بزرگی که پرسپولیس برداشت نشانه این بود که تمایلی برای از دست دادن بیرانوند ندارند و وی باید فعلا فکر رفتن از این تیم را از سر به در کند.