لیگ قهرمانان اروپا

سیمئونه: به تیمم افتخار می کنم

فوتبال ترایب- دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، اعلام کرد که به نمایش تیمش در دیدار شب گذشته مقابل رئال مادرید افتخار می کند.

در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان، رئال موفق شد با نتیجه 3-0 به پیروزی برسد اما در دیدار برگشت که شب گذشته برگزار شد، اتلتیکو در همان دقایق ابتدایی دو گل تا به جبران نتیجه امیدوار شود اما گل ایسکو در دقیقه 42، بازگشت این تیم را غیرممکن کرد.

سیمئونه به خبرنگاران گفت:” ما تمام توان مان را گذاشتیم. این کاری است که ما در چند سال گذشته انجام دادیم. سال ها گذشته اما بازیکنان ما همچنان در حال پیشرفت هستند. هر روز از خواب بیدار می شوم و برنامه ریزی برای بازی ها به من انگیزه می دهد. ما مقابل مدافع عنوان قهرمانی بازی کردیم. ما از این دیدار درس گرفتیم و بهتر خواهیم شد.

من خوشحالم و افتخار می کنم که نشان دادیم چه توانایی ای داریم. ما مبارزه کردیم. ما تیم سوم اسپانیا هستیم و دو بار به فینال چمپیونزلیگ رسیدیم. ما هفته گذشته نتیجه خیلی بدی گرفتیم اما باور داشتیم که می توانیم برگردیم. بعضی ها فکر می کردند که ما خرابکاری می کنیم اما اینطور نبود.

می گویم که چه احساسی دارم. به تیمم افتخار می کنم. فکر می کنم این یک موفقیت برای باشگاه است تا در بالاترین سطح فوتبال اروپا بازی کند. ما قهرمان لیگ اروپا، سوپرکاپ و کوپا دل ری شدیم. ما رشد زیادی داشتیم اما هنوز قدم های کوچکی مانده که باید برداریم.

ما در نیمه اول تقریبا بی نقص بودیم اما آن حرکت فوق العاده کریم بنزما کار ما را سخت کرد ولی فوتبال همین است.”