لیگ ایران

سرمربی سپیدرود: قطب سوم فوتبال ایرانیم

فوتبال ترایب- علی نظرمحمدی با اشاره به نظرسنجی پیامکی برنامه نود اعلام کرد که سپیدرود میتواند سومین قطب فوتبال کشور باشد. او در این باره گفت:” من پیش‌تر گفته بودم که سپیدرود قطب چهارم فوتبال کشور است و شما دیدید که در برنامه نود به عنوان پرهوادارترین تیم ایران انتخاب شد. ایمان دارم اگر مسئولین استانی و شهری ما حمایت کنند، این رتبه‌ی چهارم به سوم تبدیل خواهد شد.”

سپیدرود رشت از تیم های قدیمی و ریشه دار گیلان است که امسال با هدایت این مربی جوان پس از 25 سال به لیگ برتر بازگشت. مشکلات مالی و مدیریتی مشکل همیشگی تیم های ریشه دار فوتبال ایران است که گریبانگیر این تیم نیز هست. به همین دلیل نظرمحمدی در برآورد اغراق آمیزش از میزان محبوبیت سپیدرود، شرط حمایت مسدولان را به کار می‌برد.

سرمربی تیم سپیدرود با ابراز خوشحالی از حضور میان هواداران گفت:” باید از بازیکنان تیمم تشکر جانانه‌ای داشته باشم که یک سال در شرایط سخت با همدلی فصل را پشت سر گذاشتیم و با تمام مشکلاتی که داشتیم توانستند توانایی و ظرفیت‌های بومی گیلان را ثابت کنند. و جا دارد چنین بازیکنان با غیرتی مورد تشویق قرار بگیرند. هواداران تنها قشری هستند که هیچ منافعی ندارند اما زحمات آنها در این فصل و در این صعود انکارنشدنی بود.”

در حالی سپیدرود به لیگ برتر راه یافت که هنوز مالک اصلی و منبع درآمد این تیم مشخص نیست و سازمان لیگ نسبت به این قضیه انتقاد دارد. نظرمحمدی در پایان اینگونه با مسئولین گیلان صحبت کرد:” از مسئولین فقط یک تقاضا دارم که حق و حقوق دو سال گذشته بازیکنان را بدهند. تنها شرط من برای حضور در سپیدرود پرداخت حقوق بازیکنان است. حتی اگر پول من را ندادند هیچ اشکالی ندارد فقط خواهش دارم که پول این بازیکنان با غیرت پرداخت شود.”