لیگ ایران

بیت‌سعید: در تیم آینده ام هم شماره 7 مال من است

فوتبال ترایب- حسن بیت سعید، مهاجم استقلال خوزستان، خیلی دیر به فوتبال ایران معرفی شد. او در دو فصل حضور در استقلال خوزستان بازی های خوبی به نمایش گذاشت و از ارکان اصلی خط آتش این تیم بود. قرارداد او پس از بازی های یک هشتم نهایی آسیا به پایان خواهد رسید و او اعلام کرده که در استقلال خوزستان نخواهد ماند.

او درباره رابطه خودش با استقلال خوزستان و دو فصلی که در این تیم بود گفت: “قراردادم بعد از این دو بازی با استقلال خوزستان به پایان می‌رسد. تمام تمرکز و تلاشم برای موفقیت آن به کار خواهم گرفت. فصل قبل خیلی خوب و فوق العاده بود و توانستیم قهرمان شویم اما امسال روزهای سختی به دلیل مشکلات مالی داشتیم. با این حال هیچ وقت استقلال خوزستان و لطفی که هوادارانش به من داشتند را فراموش نمی‌کنم و من در اینجا چهره شدم و بار دیگر از آقای ویسی و پورموسوی بابت حمایت‌شان تشکر می‌کنم.

او درباره پیشنهاد هایی داخلی و خارجی اش از جمله پیشنهاد استقلال تهران اظهار داشت: “چند پیشنهاد خارج از کشور دارم که مدیربرنامه‌هایم به دنبال بررسی شرایط است و این مساله در خصوص پیشنهادات داخلی‌ام نیز وجود دارد و همه چیز را به او سپرده‌ام. بهتر است در خصوص تیم‌هایی که پیشنهاد داده‌اند صحبت نکنم. بهرحال پیشنهاد وجود دارد و اینکه چه تصمیمی بگیرم را به بعد از دیدار استقلال خوزستان و الهلال موکول کرده‌ام.”

بیت سعید اعتقاد دارد باید به تیمی بپیوندد که بتواند خود را در دید سرمربی تیم ملی قرار دهد: ” می‌خواهم در تیمی حضور داشته باشم که بتوانم با عملکرد موفقیت‌آمیز هم در نتایج آن تاثیرگذار باشم و هم فرصت حضور در تیم ملی را به دست بیاورم. باید تلاش کنم تا در لیست کارلوس کی‌روش برای حضور در جام جهانی حضور داشته باشم.”

این مهاجم سوسنگردی درباره علاقه اش به پیراهن شماره هفت اشاره کرد: ” علاقه زیادی به شماره هفت دارم و البته این بازیکن است که با عملکردش به شماره پیراهن هویت می‌دهد اما من عاشق شماره هفت هستم و هر جا که بروم این شماره را خواهم پوشید و اگر ندهند از اینجا با خودم می‌برم!”

با توجه به خالی بودن شماره هفت استقلال و تلاش بیت سعید به دیده شدن برای جام جهانی به نظر میرسد خود او تمایل بیشتری به حضور در استقلال در فصل اینده داشته باشد.