پرسپولیس

کامیابی‌نیا: پیشنهاد دارم ولی پرسپولیس چیز دیگری است

فوتبال ترایب- شاید اگر پیشانی دفاع پرسپولیس در دستان کمال کامیابی نیا نبود، بخش مهمی از موفقیت های تیم برانکو در معرض خطر قرار می‌گرفت. هافبک دفاعی شیرازی پرسپولیس این فصل قراردادش به پایان میرسد و یکی از اولویت های اصلی مدیران این تیم تمدید قرارداد اوست.

خود کمال اما درگیر و دار مسائل مالی قراردادش نیست و میگوید پرسپولیس اولین انتخاب او برای ادامه دوران بازیگری اش است. او درباره مذاکراتش با باشگاه گفت: ” با آقایان برانکو و ترکاشوند صحبت‌ کرده‌ام و فصل تمام شود درباره قرارداد و تمدید آن صحبت خواهیم کرد. مساله خاصی وجود ندارد و تیمی که آرزوی کودکی‌ام بوده را به سادگی از دست نخواهم داد.”

کامیابی نیا تایید میکند که پیشنهادهای دیگری هم داشته اس و اظهار میدارد:”گزینه اولم مطمئنا پرسپولیس خواهد بود. وقتی فصل تمام می‌شود حرف و حدیث شکل می‌گیرد و موضوع مذاکره سپاهان هم یک چیزهایی بود اما بنویسید پرسپولیس یک چیز دیگر است. “

او با ابراز خرسندی از بماندن برانکو در این تیم می افزاید:”من با پرسپولیس مطمئنا به مشکل مالی برنمی‌خورم و تنها صحبت در خصوص بندهایی از قرارداد است و امیدوارم به خوبی حل شود. خوشبختانه برانکو ایوانکوویچ ماندنی است و ایشان به من لطف داشته‌اند. حتما با ایشان مشورت خواهم کرد و بهترین تصمیم را می‌گیرم.”