اروپا فرانسه

ژاردیم: به بازیکنانم افتخار می‌کنم

فوتبال ترایب- لئوناردو ژاردیم، سرمربی موناکو، معتقد است که تیمش با رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان، باعث افتخار فوتبال فرانسه شدند.

موناکو که تا مرحله نیمه نهایی نمایش های بسیار خوبی ارائه داد، در این مرحله در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، 4-1 مغلوب یوونتوس شد و از رسیدن به فینال باز ماند.

با این وجود، ژاردیم معتقد است که عملکرد تیمش درطول فصل نکات مثبت زیادی داشت.

” در یک سمت تیمی با تجربه زیاد بود و در سمت مقابل، جوانی بسیار. ما بسیار خوشحالیم که به نیمه نهایی رسیدیم. من به بازیکنانم افتخار می کنم. ما بعد از اینکه روز شنبه مقابل نانسی بازی کردیم، امروز هم به میدان رفتیم و بازیکنانم بهترین بازی شان را ارائه دادند.

ما نمی توانستیم برای مساوی بازی کنیم. این نتیجه ای است که باعث می شوود با سر بالا به خانه برگردیم. ما نماینده فوتبال فرانسه هم بودیم. اکنون باید روی رقابت های لیگ برتر کنیم. اول باید ریکاوری کنیم. بازیکنان در این دیدار تلاش زیادی کردند.

یوونتوس چند بازی بود که گل نخورده بود. شکست دیدار رفت ضربه بزرگی به جاه طلبی ما بود اما امروز خوب بازی کردیم و نمایش هجومی زیادی داشتیم. ما می خواستیم گل بزنیم و زدیم.

ما فصل خیلی خوبی در چمپیونزلیگ داشتیم. به بازیکنانم مان افتخار می کنم. برای خیلی از آنها، این اولین تجربه حضور در این سطح است.”