لیگ اروپا انگلیس

مورینیو: تمام تلاش مان را برای رسیدن به لیگ اروپا می‌کنیم

فوتبال ترایب- ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، بار دیگر اعلام کرد که برنامه فشرده بازی ها و مصدومیت های پیاپی بازیکنانش، دلیل نتایج ضعیف تیمش در مقاطعی از فصل بوده است.

منچستریونایتد این هفته در لیگ برتر 2-0 مغلوب آرسنال شد تا امیدهایش برای قرار گرفتن در جمع 4 تیم اول لیگ برتر کاهش پیدا کند.

او که تیمش را با 8 تغییر نسبت به دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل سلتاویگو به میدان فرستاده بود، در آستانه دیدار برگشت مقابل حریف اسپانیایی گفت:” شرایط آسان است. 17 بازی در 7 هفته با 16 بازیکن غیرممکن است. این یک قمار نبود، یک تصمیم ساده بود؛ یک تصمیم براساس احساس مشترک.

17 بازی در 7 هفته، در آوریل و می با تنها 16 بازیکن کاملا غیرممکن است. ما بازیکنان مان را از دست دادیم؛ 4 بازیکن در یک هفته؛ اسمالینگ و جونز در تیم ملی و روخو و زلاتان در دیدار با اندرلخت.

بعد از آن ما بازیکنانی را از دست دادیم که جانشین های خوبی بودند. وقتی ما این بازیکنان را در مدت 17 بازی در 7 هفته از دست دادیم، کارمان غیرممکن شد. این یک قمار نبود؛ نتیجه شرایط ما بود.

باید ببینیم فردا می توانیم به فینال برسیم یا نه. اهمیت ندارد چگونه، ما هر کاری که بتوانیم انجام می دهیم. ما از چیزی پشیمان نیستیم.

می خواهیم به فینال لیگ اروپا برسیم. بسیار مهم است که برای تنها جامی که باشگاه تا به حال نبرده، مبارزه کنیم. ما برای موفقیت در اروپا، بازیکنان کمی داریم.

فکر می کنم رونی، کریک و اشلی یانگ، بازیکنان انگلیسی تیم هستند که برای مدت طولانی در باشگاه بودند و به جام های زیادی رسیدند؛ به همراه ماتا که در باشگاه دیگر موفق بود اما بیشتر بازیکنان قبلا کمتر جام برده اند.

می خواهیم فردا چیزی که در تمام فصل به دنبالش بودیم را نشان بدهیم؛ مبارزه برای دیدار شماره 14 در لیگ اروپا برای رسیدن به فینال.”