پرسپولیس

شکایت الوحده از پرسپولس به خاطر شرایط میزبانی

فوتبال ترایب- باشگاه الوحده امارات که در ازادی با شکستی سنگین از جانب پرسپولیس بدرقه شد، اعلام کرد که از پرسپولیس به خاطر رعایت نکردن شرایط میزبانی شکایت کرده است.

جدال پرسپولیس با الوحده امارات در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی چهار بر دو نماینده ایران به پایان رسید. مربی و بازیکنان این تیم از اواسط نیمه دوم وقتی متوجه شدند نمیتوانند قرمزهای پایتخت را شکست دهند شروع به جو سازی و ایجاد مشکل در برگزاری بازی کردند.

آگیره مربی این تیم به دلیل اعتراضات فراوان و خروج از محوطه فنی از طرف داور دیدار از زمین اخراج شد و برخی بازیکنان این تیم نیز با بازیکنان پرسپولیس به خاطر حرکاتشان هنگام تعویض شدن درگیر شدند.باشگاه الوحده امارات از میزبانی تیم فوتبال پرسپولیس راضی نیست و اعلام کرد که به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرده است.

عبدالباسط محمد مدیر این باشگاه اماراتی گفت‌: کاروان ما چه قبل و چه بعد از بازی زیر فشار بود. به طرف نیمکت ما سنگ و بطری آب پرتاب کردند. بازی در شرایط غیر عادی برگزار شد. به خاطر مشکل فنی هواپیما دیر به تهران رسید و در فرودگاه هم زیاد معطل شدیم و اصلا فرصت استراحت نداشتیم.ما به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرده ایم. اگر شرایط این طوری نمی‌شد می‌توانستیم نتیجه‌ بهتری کسب کنیم.