پرسپولیس

شجاع خلیل زاده: انتخاب اول و آخرم پرسپولیس بود

فوتبال ترایب- شجاع خلیل زاده و گادوین منشا امروز در باشگاه پرسپولیس حاضر شدند تا قرارداد خود را نهایی کنند. خلیل‌زاده در مورد حضور امروزش در باشگاه اظهارداشت:” قبلاً صحبت‌ها و مذاکرات انجام شده بود و امروز آمدیم عکس بگیریم و یکسری کارهای دیگر انجام دهیم. خوشحالم که به این تیم پیوستم و تمام تلاشم را می‌کنم که بهتر از گذشته باشم.”

مدافع جدید تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه این تیم چقدر به پیشرفتت کمک خواهد کرد، گفت:” هرکسی آرزویش است که در پرسپولیس بازی کند و من هم مستثنی نیستم. تمام تلاشمان را برای تیم می‌کنیم و می‌خواهیم رکوردشکنی‌مان بهتر از فصل گذشته باشد.”

او در مورد اینکه در آسیا می‌تواند بازی کند یا خیر، گفت:” در این مرحله نه اما اگر به مرحله بعدی صعود کنیم می‌توانم بازی کنم.”

خلیل‌زاده در مورد اینکه یک بار با پرسپولیس قرارداد بست اما به سپاهان رفت و دلیل این اتفاق چه بود، گفت:” یکسری مسائل وجود داشت و آن زمان فکر کردم اینجا جایم نبود که بازی کنم، رفتم تا بهتر شوم و دوباره بازگردم. مطمئناً بازی کردن در پرسپولیس راحت نیست و باید سخت کار کنید. هرکس بهتر باشد، بازی می‌کند.”

خلیل‌زاده در مورد اینکه چرا شماره 3 را انتخاب کرد، گفت:” خودم این شماره را دوست داشتم و باشگاه هم لطف کرد و آن را به من داد.

بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس در مورد پیشنهادهای دیگرش گفت:” یک پیشنهاد داخلی داشتم اما پرسپولیس انتخاب اول و آخرم بود.”

او در مورد اینکه آیا کرانچار هم به شما نیاز داشت یا خیر، گفت:” صحبت‌هایی کرده بودیم اما من در حال حاضر بازیکن پرسپولیس هستم و امیدوارم موفق باشم. برای سپاهان هم آرزوی موفقیت دارم.”