لیگ قهرمانان اروپا

آلگری: یوونتوس می‌تواند قهرمان چمپیونزلیگ شود

فوتبال ترایب- مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، پس از رسیدن به فینال چمپیونزلیگ، تاکید کرد که تیمش از کیفیت لازم برای قهرمانی در این رقابت ها برخوردار است.

یوونتوسی ها که در دیدار رفت با دو گل موناکو را شکست داده بودند، شب گذشته و در دیدار برگشت هم توانستند با گل های ماریو مانژوکیچ و دنی آلوس به پیروزی برسند و با برتری 4-1 در مجموع دو دیدار، راهی دیدار نهایی شوند.

بعد از پایان بازی، جی جی بوفون، کاپیتان یوونتوس اعلام کرد که زیرا به فینال بدون قهرمانی اهمیتی ندارد و آلگری هم صحبت های کاپیتان تیمش را تایید کرد.

” حق با جی جی است. ما به فینال رسیدیم و باید تلاش کنیم تا در آن به پیروزی برسیم. امیدوارم امسال، سال ما باشد. فکر می کنم یوونتوس شانس خیلی خوبی برای قهرمانی دارد.

ما باید تمرکز بیشتری داشته باشیم. توپ را بهتر حفظ کنیم اما ماه آینده بازی های مهمی در پیش داریم و باید مقابل رم نتیجه بگیریم ( دیداری که می تواند قهرمانی یووه در سری آ را قطعی کند) یا قهرمانی مان را به خطر بیندازیم. فینال کوپا ایتالیا مقابل لاتزیو هم باقی مانده است.

برای بازیکنانم خوشحالم. آنها به فینال رسیدند اما از فردا باید تمرکز کنیم زیرا هنوز جامی به دست نیاوردیم.

من نمی دانم اعتباری به خودم بدهم. من فقط کارم را انجام دادم. این کار را با اشتیاق و آرامش انجام دادم. چیزی که به آن اهمیت می دهم این است که از کیفیتی که در اختیار دارم برای گرفتن نتیجه استفاده کنم.

من واقعا از مربیگری لذت می برم. این کار باعث می شود احساس آرامش کنم. وقتی استرس ها زیادی شود و دیگر لذت نبرم، زمان تغییر است.”