پرسپولیس

منشا : تنها انتخابم در ایران پرسپولیس است

فوتبال ترایب- گادوین منشا، مهاجم نیجریه ای، در گفت و گویی تایید کرد که تیم اینده اش پرسپولیس خواهد بود. او اعتقاد دارد پرسپولیس انتخاب خیلی وقت پیش اوست و از اینکه قراردادش با این باشگاه نهایی شده حس متفاوتی نسبت به گذشته پیدا کرده است.

پس از اعلام قرارداد منشا با پرسپولیس این مهاجم منکر قضیه شده بود اما با منتشر شدن تصویر قرارداد به نظر می‌رسد که او دست از لجاجت برداشته و موضوع را پذیرفته است.

منشا درباره اینکه او را میتوان مهاجم جدید پرسپولیس قلمداد کرد گفت: ” فکر نمی‌کنم این خبر برای کسی سورپرایز باشد. پرسپولیس انتخاب خیلی وقت پیش من است و در حال حاضر از اینکه قراردادم با این باشگاه نهایی شده حس متفاوتی نسبت به گذشته دارم. فقط می‌توانم بگویم همه چیز عالی است.”

وی درباره حواشی قراردادش اینگونه اظهار داشت:” مشکلی وجود نداشت. نمی‌دانم چرا قرارداد من با پرسپولیس این همه سر و صدا و حرف‌وحدیث بوجود آورد در حالی که من در ایران فقط یک انتخاب داشتم و آن هم پرسپولیس بود.”

او با تایید داشتن پیشنهاد از استقلال و چند تیم دیگر ایرانی دلیل انتخاب پرسپولیس را اینگونه شرح داد: ” تفاوت پرسپولیس با باشگاه‌های دیگر ایرانی کاملا مشهود است. من به تیمی آمده‌ام که می توانم در آن پیشرفت کنم. تیمی که از نظم تاکتیکی خیلی خوبی برخوردار است. تیم برانکو در دفاع و حمله عالی کار می‌کند و من این شیوه بازی را می‌پسندم. با توجه به بازی‌هایی که پرسپولیس در این فصل ارائه داد فکر می‌کنم هر فرد دیگری هم جای من بود وقتی با پیشنهاد این تیم مواجه می‌شد هرگز نه نمی‌گفت.”

مهاجم جدید پرسپولیس خطاب به هواداران این تیم گفت:” از هواداران تشکر ویژه دارم. آنها در ماه‌های اخیر مرا مورد لطف خود قرار دادند. حمایت‌های آنها در شبکه‌های اجتماعی انگیزه مرا برای حضور در پرسپولیس بالا برد. از اینکه آنها مرا شایسته حضور در تیم‌شان دانستند تشکر می‌کنم؛ قرارم با هواداران پرسپولیس باشد در زمین فوتبال!”