لیگ ایران

مدیرعامل سایپا: با دایی و قلعه نویی مذاکره ای نداشته ایم

فوتبال ترایب- رضا درویش، مدیرعامل سایپا، اعلام کرد حسین فرکی به علت مشکلات جسمانی از همکاری با سایپا انصراف داد و به زودی گزینه‌های مدنظر توسط مسوولان بررسی قرار گرفته و نیمکت این تیم به مربی آینده سپرده خواهد شد.

وی درباره وضعیت فرکی و همچنین مذاکره با دایی و قلعه نویی گفت: آقای فرکی به قصد استراحت از تیم جدا شده‌اند و قصد مربی‌گری در هیچ تیمی را در لیگ هفدهم ندارند و باشگاه با نظر مسوولان تمام گزینه‌های احتمالی را به زودی مورد بررسی قرار می‌دهد. این مسئله که با آقای دایی و قلعه نوعی مذاکره کرده‌ایم صحت ندارد.

مدیرعامل باشگاه سایپا در واکنش به این سوال که همکاری با امیر قلعه نویی با توجه به در اختیار قرار دادن زمین تمرین بر پایه حضور او روی نیمکت این تیم در فصل آینده دارد یا خیر گفت: تیم‌های مختلف این کار را در حق هم انجام می‌دهند و کار ما جای تعجب ندارد. ما هم در استان‌های دیگر در زمین تیم‌های مختلف تمرین می‌کنیم حتی بارها پیش آمده که با همان تیم بازی داشته‌ایم اما در زمین اختصاصی‌شان تمرین کرده‌ایم.

درویش در خصوص وضعیت محمدرضا اخباری و پایان سربازی او در تیم تراکتورسازی گفت: محمدرضا اخباری در اختیار تیم سایپا است و برای بازی او برای تراکتورسازی باید کادر فنی تصمیم بگیرند.