پرسپولیس

مدافع جدید پرسپولیس از عراق می آید

فوتبال ترایب- پرسپولیسی ها پس از جذب شجاع خلیل زاده، به فکر ورود ستاره جوان تیم ملی عراق، سعد ناطق به کمربند دفاعی خود است. پیش از این قرمزها برای خرید او اقدام کرده بودند که با مخالفت تیم نیروی هوایی عراق در این زمینه موفق نشده بود. حال با تمام شدن قرارداد این بازیکن، او از هر زمان دیگر به پرسپولیس نزدیک شده است.

حالا به نظر میرسد مذاکرات این بازیکن و مدیران پرسپولیس به جاهای خوبی رسیده است. ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس با تایید این موضوع که سعد ناطق مورد توجه این باشگاه قرار دارد در این باره گفت: بله به دنبال جذب سعد ناطق هستیم و مذاکرات ما با این بازیکن تقریبا نهایی شده است. منتظریم که او این هفته به تهران بیاید.

این مدافع 23 ساله یکی از ستاره های تیم امید عراق در المپیک ریو بود 7 بازی ملی در کارنامه خود به ثبت رسانده و به عنوان مدافعی چپ پا، توانایی بازی در پست های هافبک دفاعی و دفاع میانی نیز دارد.

او قرار بود هفته گذشته وارد تهران شود اما به دلیل بازی های تیم نیروی هوایی در لیگ عراق موفق نشد مذاکرات خود را با پرسپولیسی ها رسمی کند. او چندی پیش با پیشنهاد تیم متمول المریخیه قطر را نیز رد کرده بود.