آسیا

سرمربی الهلال: صعود یا سقوط پرسپولیس برای ما مهم نبود

فوتبال ترایب- رامون دیاز بعد از دیدار برابر الریان تاکید کرد که علی رغ اینکه صعود یا سقوط تیم های دیگر برای او مهم نبوده ولی تیمش با پیروزی برابر الریان ثابت کرد که به دنبال تبانی نبوده است.

صعود پرسپولیس علاوه بر اینکه در گرو بازی خوب و تهاجمی قرمزها بود بلکه به بازی محکم و پرقدرت الهلال عربستان در مقابل الریان نیز وابسته بود.

قبل از این بازی برخی از احتمال تبانی دو تیم فوتبال الهلال با الریان سخن به میان آوردند، چرا که در صورت پیروزی الریان هم تیم فوتبال پرسپولیس و هم الوحده حذف می‌شدند و تیم‌های الهلال و الریان می‌توانستند به دور بعد راه پیدا کنند. اما الهلال بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشت و توانست پیروز شود و به عنوان صدرنشین به دور بعد راه پیدا کند.

در نشست خبری بعد از بازی از سرمربی آرژانتینی الهلال درباره ادعای بعضی از رسانه‌های ایرانی درباره احتمال تبانی تیمش سوال پرسیده شد. او این گونه پاسخ داد:” من به این مسائل کاری ندارم. آن چه که رسانه های ایرانی نوشتند برایم مهم نیست. تنها به دنبال پیروزی و صدرنشینی بودیم که خوشبختانه به آن دست پیدا کردیم. دیگر این مسائل برای من مهم نیست. نشان دادیم که به دنبال تبانی با الریان علیه تیم ایرانی نیستیم و بازی خود را به نمایش گذاشتیم.”