لیگ قهرمانان اروپا

زیدان: می خواهیم در بازی برگشت هم اتلتیکو را ببریم

فوتبال ترایب- زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، تاکید کرد که تیمش در دیدار فرداشب مقابل اتلتیکو مادرید، علی رغم پیروزی 3-0 دیدار رفت، کار را آسان نخواهد گرفت.

رئال در دیدار رفت موفق شد با هت تریک کریس رونالدو، به یک پیروزی درخشان برسد و در آستانه صعود به فینال کاردیف قرار بگیرد. اما زیدان از شاگردانش خواست تا تمرکزشان را از دست ندهند.

” ما در دیدار فردا به شیوه هر بازی دیگری به میدان می رویم.؛ می خواهیم یک شروع قدرتمندانه داشته باشیم تا به پیروزی برسیم. این هدف ماست.

به این فکر نمی کنم که نمی خواهیم گل بزنیم. بلکه دقیقا برعکس. بلکه برای گلزنی می رویم. مانند همیشه می خواهیم خوب بازی کنیم و گل بزنیم.

کاری که ما باید انجام بدهیم این است که با 100 درصد توان بازی کنیم تا به پیروزی برسیم زیرا 9-8 ماه از رقابت ها گذشته و در این مدت بازیکنان سخت کار کردند اما چنین اتفاقاتی در فوتبال رخ می دهد. هر سه روز باید به زمین بروید. باید خوب بازی کرد و نمایش خوبی ارائه داد.

فکر می کنم تا حالا خوب بازی کردیم اما باید بار دیگر خودمان را ثابت کنیم؛ مقابل اتلتیکو، مقابل سویا در لالیگا و پس از آن در بازی هفته آینده. ما معجزه ای از آسمان رخ نمی دهد. ما باید 100 درصد توان مان را به نمایش بگذاریم.”