اسپانیا

دو خرید کهکشانی رئال از بین 5 ستاره فوتبال اروپا

فوتبال ترایب- باشگاه رئال مادرید قصد دارد در تابستان پیش رو دو خرید کهکشانی انجام بدهد و به همین دلیل، مدیران این باشگاه فهرستی از 5 ستاره فوتبال اروپا را برای این هدف در نظر گرفته اند.

رئالی ها قصد دارد در ادامه سیاست کهکشانی شان حتما در تابستان پیش رو دو خرید بزرگ داشته باشند و آنطور که گی‌یم بالاگه، کارشناس معروف اسکای اسپورتس اعلام کرده، آنها قصد دارند از بین داوید دخه‌آ، پائولو دیبالا، روبرت لواندوفسکی، آنتوان گریزمان و کیلیان امباپپه، دو بازیکن را به سانتیاگو برنابئو ببرند.

رئال در آستانه رسیدن به فینال لیگ قهرمانان برای سومین بار در 4 فصل اخیر است و این باشگاه قصد دارد با خریدهایی که انجام می دهند، موفقیت های شان در رقابت های اروپایی را ادامه بدهند.

در صورتی که رئال بتواند به هدفش در بازار نقل و انتقالات برسد، جایگاه مثلث بی بی سی در ترکیب اصلی این تیم هم به خطر خواهد افتاد.

بالاگه که به دلیل رابطه نزدیکش با باشگاه های بارسا و رئال، منبع دقیقی اخبار این دو باشگاه محسوب می شود، به اسکای اسپورتس نیوز گفت:” رئال می خواهد در تابستان دو خرید کهکشانی داشته باشد. آنها از بین داوید دخه‌آ، پائولو دیبالا، روبرت لواندوفسکی، آنتوان گریزمان و کیلیان امباپپه، دو نفر را می خواهند.

باید دید که در نهایت کدامیک را می توانند بخرند. اگر این اتفاق بیفتد، مثلث بی بی سی از هم می پاشد زیرا همه سخت کار خواهند کرد تا در ترکیب اصلی قرار بگیرند.

احتمالا کسی که بیشترین ضرر را از این خریدهای می کند، کریم بنزماست، نه بیل. وقتی بیل آماده باشد، بازی می کند. عدم ثبات او به دلیل مصدومیت هاست.”

روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی رئال، از مدت ها پیش مورد توجه رئال قرار دارد اما تاکنون نتوانستند این بازیکن را به خدمت بگیرند.

در صورتی که او بخواهد بوندس لیگا را ترک کند، مطمئنا رئالی ها تمام تلاش شان را برای خرید او انجام خواهند داد.

آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو، هم در لیست خریدهای رئال هست اما با توجه به اینکه منچستریونایتد هم سخت به دنبال به خدمت گرفتن این بازیکن است، احتمال پیوستن او به رئال بعیدتر است.

کیلیان امباپه، ستاره جوان موناکو، یکی از آینده دارترین ستاره های حال حاضر فوتبال دنیاست و رئالی ها می دانند که برای خرید او باید رکورد بازار نقل و انتقالات را بشکنند.

یوونتوسی ها هم می دانند برای حفظ پائولو دیبالا در مقابل پیشنهاد وسوسه انگیز رئال باید سخت تلاش کنند. این ستاره آرژانتینی به تازگی قراردادش را تمدید کرده اما یک پیشنهاد خیره کننده از رئال می توانند دوران حضور او در تورین را کوتاه کند.

داوید دخه‌آ هم یکی از اهداف اصلی رئال است و منچستریونایتد می داند که در صورت ارائه یک پیشنهاد از رئال، برای حفظ شماره یک شان کار سختی خواهند داشت.