پرسپولیس

حرکات تحریک آمیز مسلمان و احمدزاده، نقطه تاریک صعود پرسپولیس

فوتبال ترایب- باز هم محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده با شادی های معنادار خود حاشیه سازی کردند.

محسن مسلمان در زمان تعویض در دقیقه 83 و وقتی پرسپولیس چهار بر دو از الوحده پیش بود با نشان دادن 4 و 2 با انگشتانش به سمت تماشاگران، نماد معروف دربی را بازسازی کرد. در همان دقایق یکی از بازیکنان الوحده به اعتراض سمت مسلمان رفت که تصور می کرد بازیکنان پرسپولیس نتیجه بازی را به تماشاگران نشان می دهند که برانکو به او داستان دربی و شماره هادی نورزوی را توضیح داد و قائله را خواباند.

خود مسلمان اما گفته که این حرکت را در جواب توهین های الوحده ای ها در امارات انجام داده است:” من این حرکت را به آگیره (سرمربی الوحده) نشان می‌دادم و به نظرم آنها خیلی به ما در آنجا توهین کرده بودند. آنها عددی نبودند که با توهین کنند و من این کار را انجام دادم که پاسخ آنها را بدهم.”

فرشاداحمدزاده نیز در زمان تعویض با نشان دادن 5 و 1 عدد شش را به هوادارن نشان داد تا مشخص شود حرکات تحریک آمیز برخی از بازیکنان پرسپولیس نه تنها رقبای عرب که رقبای داخلی را نیز نشانه رفته است.

اینکه در یک بازی آسیایی تحریک رقیب شکست خورده چقدر محلی از اعراب دارد و در این حالت تفاوت ما با آنهایی که در زمین خود دست به توهین و تحریک میزنند در چیست موضوع مهمی است اما اینکه در بازی با یک تیم خارجی چه جای این کل کلهای داخلی است سوالی است که باید از این بازیکنان قرمز پرسید.

آنها نباید فراموش کنند که همه ایرانی ها علاقه مند به صعود و پیروزی تیمهای ایرانی در مسابقات بین المللی هستند و این بازیها به نوعی یک بازی ملی هستند و بازیکنان قرمز و آبی باید ملی فکر و عمل کنند.