پرسپولیس

بیرانوند: اگر پرسپولیس اجازه دهد لژیونر میشوم

فوتبال ترایب- علیرضا بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس، پس از پایان بازی با الوحده تایید کرد که نمایندگان تیم های اروپایی در ورزشگاه آزادی برای بررسی عملکرد وی حضور داشتند و اگر باشگاه پرسپولیس اجازه دهد از این تیم خواهد رفت.

بیرانوند پس از بازی ذوب آهن و حواشی به وجود آمده در مصاحبه ای اعلام کرده بود که بازی با الوحده آخرین بازی اش برای پرسپولیس است. امری که برخی آن را به پیشنهاد های خوب اروپایی و ترکی مرتبط کردند. وی در پاسخ به این سؤال که آیا این مسابقه آخرین بازی تو برای پرسپولیس بود، گفت:” من با پرسپولیس قرارداد دارم ولی پیشنهاداتی هست و نباید غافل شویم که دوست دارم پیشرفت کنم.”

بیرانوند تأکید کرد که نمیخواهد با زور رضایت نامه اش را بگیرد:‌” من پیشنهاداتی دارم ولی به این موضوع اعتراف می‌کنم که اگر بیرانوند بزرگ شده به خاطر پرسپولیس است و هر کس می‌خواهد من را جذب کند باید با باشگاه صحبت کند.”

دروازه‌بان پرسپولیس در خصوص اینکه آیا پیشنهادی در دست دارد، گفت:‌” قبل از بازی با من صحبت‌هایی شده است. من از تیم‌های خوب اروپایی پیشنهاد دارم که اتفاقاً امروز نمایندگان آنها در ورزشگاه آزادی حضور داشتند اما اگر کسی من را می‌خواهد باید با باشگاه مذاکره کند.”