پرسپولیس

برانکو: رفتار سرمربی الوحده ناجوانمردانه بود

فوتبال ترایب- برانکو ایوانکویچ در کنفرانس پس از پیروزی 4 بر 2 مقابل الوحده امارات گفت:” مایلم تبریک بگویم به بازیکنانم قهرمانان واقعی آنها هستند و بازی عالی ارایه کردند و با استحقاق کامل 4 بر 2 بردند و افتحار می‌کنم به بازیکنانم. امشب توانستیم با هواداران جشن صعود بگیریم و علاوه بر 4 گلی که زدیم می‌توانستیم 5 گل دیگر بزنیم.”

او درباره بازی دیگر این گروه که نقش مهمی در صعود قرمزها داشت گفت:” به الهلال تبریک می‌گوییم که شرایط را فراهم کردند تا صعود کنیم و معتقدم آنها در بازی مقابل الریان ورزشکارانه ظاهر شدند.

سرمربی پرسپولیس درمورد رفتار سرمربی الوحده امارات گفت:” طبیعی بود که آنها وقتی ما جلو هستیم اعتراض کنند اما رفتار سرمربی الوحده ناجوانمردانه بود. ماهم به خیلی از چیزها اعتراض داشتیم مثل پنالتی که ممکن بود روی طارمی رخ داده باشد اما به آن اعتراض نکردیم. الوحده فینالی را در کشورش دارد و می‌خواست قبل از آن مسابقه مهم این بازی را با شرایط خوب تمام کند.”

برانکو گفت:” برای ما مهمترین مساله برد خودمان بود، سعی کردیم قبل از بازی هم خودمان را درگیر بازی در دوحه نکنیم. تجربه نشان داده که در تاریخ لیگ قهرمانان هر تیمی که ۹ امتیاز گرفته معمولا صعوده کرده است. ما امشب یک بازی عالی ارائه دادیم و مقابل الهلال هم عالی بودیم. البته هنوز در آسیا هستیم و انتظار داریم در بازی بعدی هم با همین کیفیت بازی کنیم و تمرکز لازم را داشته باشیم. باز هم می‌گویم این گروه در حد نیمه‌نهایی آسیا بود و مهمترین امر این است که نشان دادیم می‌توانیم به درخشش در مراحل بعد هم خوش بین باشیم.”

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد:” تنها تیمی هستیم که بدون بازیکن خارجی صعود کردیم و این موضوع ارزش این صعود را خیلی بیشتر می‌کند و جای تبریک بیشتری دارد.”