استقلال

بختیار رحمانی: اصلا به بازگشت به استقلال فکر نکرده ام

فوتبال ترایب- بختیار رحمانی در انتقالی پر سر و صدا در ابتدای فصل به استقلال پیوست اما او هیچ وقت در ترکیب تیمش جا نیفتاد و در نهایت در نیم فصل به فولاد خوزستان جایی که درخشش را از آن آغاز کرده بود، قرض داده شد.

وی با ابراز رضایت عملکرد خود در فولاد گفت:” من در نیم فصل دوم خیلی دیر به تیم اضافه شدم ولی از عملکرد خودم راضی هستم. شاید اگر از ابتدای نیم فصل دوم می آمدم بهتر هم می شد ولی حتما خودتان می دانید که استقلالی ها چند بازی دیرتر رضایت دادند. از نظر تمرین و مداومت باید بگویم که من همیشه آماده بازی هستم و هیچ وقت تمریناتم قطع نمیشود، حتی وقتی در استقلال بودم از نظر شرایط آمادگی بدنی و فیزیکی نفر دوم یا سوم بودم.

بختیار ادعا میکند که دیگر به بازگشت به استقلال نمی اندیشد:” اصلا به موضوع بازگشت به استقلال فکر نکرده ام. میخواهم جایی باشم که از فوتبال لذت ببرم. شاید روزی دوباره من را بخواهند اما اکنون تیم خوبی دارند و موفق هستند. به عنوان کسی که نیم فصل برای استقلال بازی کرده برایشان آرزوی موفقیت می کنم.”

او درباره وضعیت فصل آینده خود و پیشنهادات فصل بعد گفت: “هنوز تصمیمی برای فصل بعد نگرفته ام و هیج حرکت و برنامه ای هم از مسئولان فولاد ندیدیم. این حرکت آهسته نشان می دهد که مدیران میخواهند همین روند را ادامه بدهند. اگر قرار بر همین روند است چه دلیلی دارد که همه فشار ها و انتقادات برای آقا نعیم باشد؟ مربی بعدی هم با همین بازیکنان و توانایی ها باید کار کند و به نظرمن فولاد اگر میخواهد برای قهرمانی بجنگد با سعداوی هم میتواند به شرط اینکه برنامه جدی برای قهرمانی داشته باشد و همه این ها نیاز به برنامه جدی تر و عینی تر دارند.”