ایران

پیمان حسینی: می خواستیم قهرمان جام جهانی شویم

فوتبال ترایب- پیمان حسینی، دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران، معتقد است که این تیم می توانست عنوان قهرمانی جام جهانی را به دست بیاورد.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در حالی رتبه سوم رقابت های جام جهانی را به دست آورد که در دیدار نیمه نهایی با شکست مقابل تاهیتی از رسیدن به فینال بازماند.

پیمان حسینی که با نمایش های درخشانش نقش زیادی در موفقیت تیم ایران داشت، اعتقاد دارد با کسب عنوان سوم و به دست آوردن دو جایزه انفرادی، بازیکنان این تیم با سربلندی به کشور بازمی گردند.

فقط به دنبال قهرمانی بودیم

ما برای قهرمانی به این بازی ها آمده بودیم چرا که تنها مدال قهرمانی جهان را در ویترین خود کم داشتیم، ولی متاسفانه با اختلاف خیلی کم از حضور در فینال باز ماندیم، هرکسی که این بازی ها دیده باشد کیفیت بالای تیم ملی را دیده و حق می دهد که می توانستیم عنوان قهرمانی را به دست بیاوریم.

باید ایتالیا را می بردیم

هر آنچه که بود از کسب قهرمانی باز ماندیم اما نمی خواستیم عنوان سومی را از دست بدهیم، به دنبال این بودیم هر طور شده یک مدال جهانی به دست بیاوریم و برای این کار باید ایتالیا را شکست می دادیم. به گونه ای می توان گفت این تیم هم رقیب مستقیم ما و از باتجربه ترین تیم های دنیاست. در رده بندی تیم های دنیا آنها در رده چهارم و ما هم در رده پنجم قرار داریم. 

ما یکبار در دور مقدماتی به آنها باخته بودیم اما این دلیل نمی شد نتوانیم آنها ببریم و خداراشکر همانطور که دیدند این اتفاق رخ داد و با شکست یکی از بهترین تیم های دنیا روی سکوی سوم ایستادیم. 

در بازی رده بندی ما دیگر فرصتی برای باخت نداشتیم، آمده بودیم که برای اولین بار روی سکوی جهانی برویم و ابدا به باخت برابر ایتالیا فکر نمی کردیم. 

 

با سربلندی برمی گردیم

جام جهانی مهمترین رویداد فوتبال ساحلی است خیلی خوشحالم که توانستیم به این عنوان برسیم، ما در این رقابت ها مهمترین عناوین انفرادی را نیز به دست آوردیم و حالا می توانیم سربلند به کشورمان باز گردیم و آنها را تقدیم به مردم خوبمان کنیم. 

عنوان بهترین بازیکن جام و گلزن سوم این رقابت ها به آقای احمدزاده رسید و من هم توانستیم بهترین دروازه بان بازی ها را به دست بیاورم، از همه مردم ایران ممنونم همیشه ما را حمایت کردند و امیدوارم توانسته باشیم کمی از لطف آنها را پاسخ داده باشیم، دستکش طلائی بهترین دروازه بان جان جهانی، تقدیم به مردم ایران.