استقلال

پالس های جباری و منتظری برای بازگشت به استقلال

فوتبال ترایب- حضور پژمان منتظری و مجتبی جباری در اردوی استقلال در قطر بیش از آنکه یک بازدید دوستانه و صله رحم به شمار بیاید، شاید نشانه ای باشد بر علاقه این دو بازیکن به بازگشت به تیم سابق خود.

مجتبی جباری که قراردادش با الاهلی به پایان رسیده و روزگار خوشی هم در فصل اخیر در این تیم نداشت بعید است که علاقه ای به بازگشت به الاهلی داشته باشد. گو اینکه مدیران این تیم هم علاقه ای برای تمدید قرارداد این بازیکن پا به سن گذاشته نشان ندادند.

برای جباری در ایران هیچ جا بهتر از استقلال نیست که بهترین روزهای فوتبال خود را در این تیم سپری کرد و بدش نمی آید که پایان فوتبالش هم در همین تیم باشد.

پزمان منتظری هم پس از رفع مصدومیتی که در بازی رفت تیم ملی با چین به وجود آمد نتوانست در الاهلی بدرخشد و کمی از چشم کی روش دور شده است. او هم چه مستقیم و چه با واسطه برای حضور در استقلال ابراز تمایل کرده است.

منصوریان نیز به پژمان علاقه دارد و حضور او ترکیب آبی ها میتواند قلب خط دفاعی را محکم تر کند. ولی شاید جباری گزینه مد نظر او نباشد. جباری بازیکنی است که با وجود هوش بالا و کیفیت خوب، همیشه در استقلال حاشیه داشته و شاید حضور او وصله ناجوری در ترکیب جوان این تیم باشد.

باید صبر کرد و دید این دید و بازدید به روابط محکم تری تبدیل خواهد شد یا در حد سلام و علیک خواهد ماند.