انگلیس

مورینیو: خوشحالم که آرسنالی ها بالاخره شاد شدند

فوتبال ترایب- ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، پس از شکست 2-0 تیمش مقابل آرسنال، اعلام کرد از اینکه بالاخره هواداران توپچی ها در رویارویی با او، با شادی ورزشگاه خانگی شان را  ترک کردند، خوشحال است.

روز گذشته آرسن ونگر برای اولین بار بعد از 13 رویارویی با مورینیو توانست او را شکست بدهد و آقای خاص به طعنه گفت که از این اتفاق ناراحت نیست.

” هواداران آرسنال خوشحال هستند و من هم برای آنها خوشحالم. این اولین بار است که آنها ورزشگاه هایبری یا ورزشگاه امیریتس را با شادی ترک می کنند. من هایبری را ترک می کرد، در حالی که آنها گریه می کردند. من ورزشگاه امیریتس را ترک کردم، در حالی که آنها گریه می کردند. آنها در حالی که سرهای شان پایین بود، در خیابان قدم می زدند. آنها امروز  آواز می کنند و شال گردن های شان را تکان می دهد. این برای آنها جذاب است.

آرسنال باشگاه بزرگی است. فکر می کنید من لذت می برم که باشگاه بزرگی مانند آرسنال، جام بزرگی به دست نیاورد؟ صادقانه بگویم ازاین مسئله لذت نمی برم. من امروز تلاش کردم که پیروز شوم اما باختم.”

مورینیو همچنین در مورد رکوردش در مقابل ونگر گفت:” فکر نمی کنم که آرسن ونگر مربی کوچکی باشد. او مربی بزرگی است. بنابراین بردن دیدارهای زیاد مقابل او و نباختن برای دیدارها زیاد، چیزی نیست که طبیعی باشد. طبیعی است که ببرید، مساوی کنید و ببازید. من واقعا به این رکورد مقابل ونگر اهمیت نمی دهم.

امروز مشکلی وجود نداشت. ما قبل و بعد از بازی با هم دست دادیم. در طول بازی هم از دیدن چیزی که هرگز دوست نداشتم، لذت نبردم. او فشار زیادی به داور چهارم وارد می کرد.”