استقلال

مشکل تازه منصوریان؛ لیست استقلال پر شد

فوتبال ترایب- با ورود چهار بازیکن فعلی استقلال به سن ” بزرگسالی” و پرشدن لیست 18 بازیکن بزرگسال این تیم، وضعیت لیست استقلال به گونه ای شده است که بدون خارج کردن بازیکن از تیم، نمیتواند بازیکن تازه ای جذب کند.

طبق آیین‌نامه سازمان لیگ هر تیم می‌تواند از 18 بازیکن بزرگسال یا بالای 23 سال در لیست خود استفاده کند بر این اساس بازیکنانی که قبل از تاریخ 11 دی ماه سال 1373 به دنبال آمده‌اند سهمیه بزرگسال محسوب می‌شوند.

محسن کریمی، رابسون جانواریو، فرشید اسماعیلی و علی سیار 4 بازیکنی هستند که در فصل تازه بزرگسال محسوب میشوند. روزبه چشمی هم بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت خود به طور قطع برای فصل جدید به استقلال برخواهد گشت تا یک بازیکن اضافی بزرگسال در لیست استقلال وجود داشته باشد.

جدایی احتمالی علی سیار و میعاد یزدانی هم کمک زیادی به منصوریان نمیکند و او میبایست برای جذب بازیکنان مورد نظر خود که مطمئنا بیش از یک نفر خواهد بود، باید از بین نفرات فعلی تعدادی از بازیکنان را در لیست مازاد قرار دهد.

وریا غفوری، فرشید باقری و لئاندرو پادوانی جز کاندیداهای اصلی خروج از لیست هستند و در صورت به توافق رسیدن آبی ها با گزینه های مدنظر منصوریان، احتمالا این بازیکنان تیم را ترک خواهند کرد. بازیکنانی مانند سجاد شهباززاده، مرتضی تبریزی، دانیال ماهینی، پژمان منتظری، مهدی شیری، چپاروف که در لیست خرید هستند و باید منتظر شرایط آنها در فصل بعد بود.