پرسپولیس

طاهری: فدراسیون رضایت بدهد، منشا پرسپولیسی می‌شود

فوتبال ترایب- علی اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس، اعلام کرد تنها مانع نهایی شدن انتقال گادوین منشا به پرسپولیس، ممنوعیت جذب بازیکن خارجی است که از سوی فدراسیون فوتبال وضع شده اما امیدوار است که با حل شدن این مشکل، منشا رسما پرسپولیسی شود.

در حالی که مدیر نقل و انتقالات پرسپولیس دو روز قبل از پرسپولیسی شدن منشا خبر داد اما این بازیکن روز گذشته اعلام کرد که قراردادی با قرمزهای پایتخت ندارد.

ولی طاهری در پایان بازی با الوحده علی رغم ناراضی بودن از پرسیده شدن این سوال، گفت:” قرار بود فقط درباره بازی با الوحده سوال کنید! با منشا تفاهم کرده‌ایم و فقط فدراسیون بحثی را مبنی بر ممنوعیت جذب بازیکن خارجی مطرح کرده که داریم حل می‌کنیم.”

سرپرست پرسپولیس همچنین در مورد صعود شیرین پرسپولیس در لیگ قهرمانان با پیروزی مقابل الوحده گفت:” این پیرزوی مبارک همه بازیکنان، کادر فنی و هواداران باشد. همه با هم زحمت کشیدیم و به این جا رسیدیم و حالا باید شرایط را طوری مطلوب کنیم که در بازی رفت با لخویا که بسیار هم سخت است، نتیجه خوبی بگیریم.”

  

طاهری درباره شایعه ممنوع‌الخروجی برانکو و چند بازیکن پرسپولیس به دلیل بدهی مالیاتی هم تاکید کرد:” رسانه‌ها نباید این شایعات را منتشر کنند چون در بین هواداران فضای دلسردی درست می‌شود. خود مسئول اداره مالیات هم وقتی این خبر را شنید ناراحت شد.”