اسپانیا

درگیری لفظی نیمار با مربی آینده بارسا!

فوتبال ترایب- نشریه کاتالانی ال موندو دپورتیوو از درگیری لفظی بین نیمار و خوان کارلوس اونسوئه، کمک لوئیس انریکه و یکی از گزینه های اصلی هدایت بارسا در فصل آینده خبر داد.

نیمار در این فصل عملکرد بسیار خوبی در ترکیب بارسا داشته و حتی بسیار او را عامل اصلی بازگشت خیره کننده این تیم در دیدار مقابل پاری سن ژرمن می دانند.

اما آنطور که نشریه موندو دپورتیوو گزارش داده، کم کاری او در تمرینات روز پنج شنبه گذشته بارسا، با تذکر اونسوئه روبرو شده و در نهایت به درگیری لفظی بین آنها منجر شده است.

اونسوئه که دستیار اول انریکه در سه فصل حضور این مربی روی نیمکت بارسا بوده، به عنوان یکی از گزینه های اصلی جانشینی او مطرح است و حتی بازیکنانی مانند ایوان راکیتیچ و حتی خود نیمار، از انتخاب او به عنوان سرمربی حمایت کردند اما او چه چیز به نیمار گفت که باعث عصبانیت او شد؟

براساس گزارش موندو، اونسوئه ابتدا چند نکته تاکتیکی را به نیمار تذکر داد و پس از اینکه این بازیکن برزیلی توجهی نکرد، به او گفت که باید روی تمرین و همین طور زندگی شخصی اش انضباط بیشتری داشته باشد؛ صحبتی که ناراحتی شدید این ستاره برزیلی و خروج از زمین تمرین را به همراه داشت.

هرچند این اتفاق تاثیری در حضور نیمار در دیدار مقابل ویارئال نداشت و او با یک بازی خوب دیگر، کمک کرد تا تیمش زیردرایی های زرد را 4-1 شکست بدهد.

بارسا تنها سه بازی دیگر (دو بازی در لالیگا و یک بازی در فینال کوپا دل ری) در پیش رو دارد و پس از آن مدیران باشگاه باید سرمربی جدید را معرفی کنند.

اگر این گزارش موندو صحت داشته باشد، این اتفاق می تواند روی شانس اونسوئه برای نشستن روی نیمکت بارسا تاثیر بگذارد. دیگر گزینه اصلی هدایت آبی و اناری ها برای فصل آینده ارنستو والورده است که به نظر می رسد شانس بیشتری نسبت به سایرین دارد.