ایران

احمدزاده و حسینی؛ بهترین های جام جهانی فوتبال ساحلی

فوتبال ترایب- در شب پرافتخار فوتبال ساحلی ایران، بهترین بازیکنان جام نیز با شایستگی از تیم ما انتخاب شدند تا شیرینی مقام سوم جام جهانی دوچندان شود. محمد احمدزاده کاپیتان تیم ما بهترین بازیکن جام و پیمان حسینی بهترین دروازه بان جام لقب گرفتند.

محمد احمدزاده کاپیتان سی ساله تیم ملی با توانست با رهبری خوب تیم و زدن گلهای حساس نقش مهمی در کسب این مقام تاریخی بازی کند. احمد زاده بازیکن با تجربه ما که در 23 حضور در جام های جهانی 26 گل برای ما به ثمر رسانده، در این سری مسابقات هم 9 گل برای تیم ما زد. او در بازی رده بندی نیز مرد اول خط حمله ما بود و با تیزچنگی و هوش بالا دو موقعیت معمولی را به دو گل ایران تبدیل کرد و یک پنالتی هم به دست آورد که به گل پنجم ایران تبدیل شد.

و اما پیمان حسینی یک فوق ستاره در دروازه کشورمان بود. عکس العملهای دروازه بان نوشهری ما فقط از بهترین دروازه بانهای دنیا بر می آید.

سرعت عمل، خواندن دست مهاجمان و شیرجه های بی نقص در کنار بازی سازی فوق العاده و حتی گل زنی باعث شد تا تیم ما در حضور او شش نفره به نظر برسد. پیمان اولین گل این مسابقات را به ثمر رساند و با سیو های بی شمار خود پشت مدافعان را به خوبی پوشش داد. او در بازی نیمه نهایی چهار پنالتی تاهیتی را گرفت و اگر بازیکنان ما کمی بیشتر دقت میکردند این ما بودیم که در فینال حضور داشتیم. حسینی در بازی رده بندی نیز بارها در مقابل گوری بهترین گلزن مسابقات مقاومت کرد و با دو پاس گل، در خط حمله تیم هم نقش مهمی ایفا کرد.