پرسپولیس

شکایت صبا از پرسپولیس در کمیته اخلاق

فوتبال ترایب- مدیرعامل صبای قم بازی نکردن بازیکنان پرسپولیس را عامل سقوط تیم خود می‌داند و برای این موضوع از پرسپولیس به کمیته اخلاق شکایت کرده است. به عقیده او اگر شکایت این تیم از سیاه جامگان و پرسپولیس سودی نداشته باشد، دیگر حاضر به باشگاه‌داری در لیگ یک نخواهد بود.

محمدرضا کشوری فرد حتی اهدای زودهنگام جام به پرسپولیس را هم با سقوط تیمش به لیگ یک بی ارتباط نمی‌داند:” یکی از دلایل اصلی این سقوط، اهدای زودهنگام جام قهرمانی به پرسپولیس بود. عده ای می‌گویند در اروپای هم این گونه است و تیمی که قهرمان شده، از تیم دومش در بازی‌های بعد استفاده می‌کند اما این در شرایطی صدق می‌کند که بازیهای تیم قهرمان، تاثیر خاصی در سقوط یا قهرمانی تیم های دیگر نداشته باشد.”

او در توجیه این دیدگاه خود افزود:” سیاه جامگان شانس بیشتری برای سقوط نسبت به صبا داشت. پرسپولیس نباید به گونه‌ای ارنج خود را می چید که که بازی ناجوانمردانه تلقی شود. دیدار سیاه جامگان و پرسپولیس نمونه بارز ناجوانمردی بود. ما شکایت‌نامه خود را به کمیته اخلاق فرستاده‌ایم و امیدواریم در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.”

کشوری فرد در پاسخ به این سوال که در صورت نتیجه ندادن شکایت این باشگاه و سقوط قطعی این تیم به دسته یک ادامه فعالیت باشگاه صبای قم چگونه خواهد بود:” اگر شکایت ما ثمری نداشته باشد، فکر نمی‌کنم که بخواهم ادامه دهم و باشگاه‌داری کنم.”