Uncategorized

دروازه بان صبا: فروزان هر جا بود مشکل درست کرد

فوتبال ترایب- محمدباقر صادقی دروازه‌بان تیم فوتبال صبای قم درباره درگیری های تمرین قبل از بازی با استقلال خوزستان گفت:” من مشکل شخصی با فروزان ندارم ولی او به هر تیمی رفته با هم‌پستی‌اش به مشکل خورده و برای تیم مشکل به وجود آورده است. من که برایم بد نشد و تأثیر مستقیم روی سقوط تیم نداشتم. اما فروزان به فکر خودش بود و هر کاری می‌کرد که بازی کند. به نظر من اصلا برای او مهم نبود که صبا سقوط کند.”

او درباره رقابت او و فروزان و حرف و حدیث های پیرامون آنها افزود:” فروزان فرد اخلاق‌مداری نیست و برای رسیدن به هدفش دست به هر کاری می‌زند. او وقتی به تیم ما آمد به پشتوانه مرفاوی هر عملکردی داشت باز هم در ترکیب قرار میگرفت. وقتی یک بازیکن چنین رفتاری را می‌بیند دلسرد می‌شود. حتی در یکی از بازی‌ها من بهترین بازیکن شدم اما سرمربی بازی بعد من را بازی نداد. به نظر شما این مسائل روی تیم اثر نمی‌گذارد؟

در اولین جلسه تمرینی محسن فروزان وقتی متوجه شد می‌خواهند من را بازی بدهند آمد جلو تا دعوا راه بیندازد و یک جورهایی به همه نشان بدهد که او همه کاره است. اما من هیچ وقت بلد نیستم دعوا درست کنم و اگر در کنج خانه بنشینم و در لیگ دو بازی کنم برای رسیدن به اهدافم دست به هر کاری نمی‌زنم.”