پرسپولیس

 پرسپولیس بازیکن دیگری جذب نمی کند

فوتبال ترایب- رییس کمیته نقل و انتقالات پرسپولیس تایید کرد که تقریبا کار پرسپولیس برای جذب نیروهای جدید پایان یافته و احتمالا بازیکن جدیدی به مجموعه اضافه نخواهد شد.

محمدعلی ترکاشوند، مدیر اقتصادی پرسپولیس، که سابقه خرید بازیکنان اوکراینی فصل را در کارنامه دارد، اعلام کرد که رفت وآمد مدیر برنامه های بازیکنان به باشگاه دلیلی برای عقد قرارداد با آنها نیست و بعید است بازیکن تازه ای به تیم بپیوندد.

به غیر از شجاع خلیل زاده و گادوین منشا که پرسپولیسی ها در جذب آنها جدی هستند، صحبت از مذاکره مدیران این تیم با سیامک نعمتی (پیکان)، امید جهانبخش (صبای قم)، محمد ابراهیمی (تراکتورسازی)، رضا میرزایی (سپاهان) و چند نفر دیگر نیز هست.

ترکاشوند در باره این شایعات گفت:” مدیربرنامه های زیادی به باشگاه رفت و آمد دارند و روزانه گزینه های متعددی  به ما پیشنهاد می شوند اما ما تنها گزینه های مد نظر کادر فنی را برای مذاکره انتخاب میکنیم. لطفا هواداران به این شایعات توجه نکنند و از رسانه های رسمی مسایل را پیگیری کنند.

با توجه به نیاز پرسپولیس به جذب چند بازیکن آینده دار، به نظر میرسد که این صحبت ترکاشوند پاتکی است به تک های احتمالی مدیران برنامه ها و رسانه های مرتبط با بازیکنان که معمولا با بازار گرمی در فصل نقل و انتقالات سعی در بالا بردن قیمت و رقم قرارداد بازیکنان دارند.