پرسپولیس

وضعیت مصدومان ‍پرسپ‍ولیس در آستانه مهم ترین بازی فصل

فوتبال ترایب- نقطه ضعف بزرگ پرسپولیس در این فصل ضعف نیمکت این تیم نسبت به تیم اصلی است. مشکلی که باعث شد پرسپولیس فصل را با شکست مقابل سیاه جامگان به پایان برساند. به همین دلیل هر مصدومیت بازیکنان اصلی این تیم موجب نگرانی هواداران و کادر فنی تیم میشود.

 

دوشنبه بازی مرگ و زندگی قرمزها مقابل الوحده برگزار خواهد شد و وضعیت چند نفر از بازیکنان اصلی و مهم این تیم به خصوص در خط دفاعی کمی نگران کننده است.

سیدجلال حسینی کاپ‍یتان این تیم که به خاطر درد عضله شکمی بازی آخر فصل را از دست داده بود به تمرینات بازگشته است. کمال کامیابی نیا که برانکو او را در نیمه دوم بازی سیاه جامگان به زمین فرستاده بود با در رفتن شانه مواجه شد که ظاهرا مشکل او هم حل شده است ولی باز هم درمانهای پزشکی روی او جریان دارد.

 

وحید امیری هم دو بازی آخر پرسپولیسی ها را بازی نکرد تا مصدومیت خفیفی که دارد تشدید نشود و گفته میشود که مشکلی برای بازی ندارد. اما از این میان وضعیت محمد انصاری از بقیه بغرنج تر است. انصاری که درد مزمنی در زانو دارد و شاید کارش به جراحی نیز بکشد از دید برانکو فصل برایش به اتمام رسیده است. ولی نیاز پرسپولیس به او شاید باعث شود که او را به هر زحمتی هست به بازی برسانند.

 

خود انصاری معتقد است که به بازی خواهد رسید و پزشکان تیم با انجام تمرینات ویژه سعی دارند او را آماده این نبرد کنند. باید صبر کرد و دید که شرایط تیم و زانوی انصاری تا دو روز اینده چگونه خواهد بود و آیا این مدافع جوان و اثرگذار در خط دفاعی قرمزها قرار خواهد گرفت یا خیر.

به این ترتیب، در حال حاضر می توان گفت که از میان مصدومان پرسپولیس، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی نیا و وحید امیری به بازی الوحده خواهند رسید و تنها محمد انصاری است که احتمال حضورش در بازی کم است.