لیگ ایران

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد شد

فوتبال ترایب- هوشنگ نصیرزاده، کارشناس داوری فوتبال، به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه گسترش فولاد تبریز انتخاب شد.

غلامرضا سمندر بعد از 7 سال فعالیت در باشگاه گسترش فولاد، به تازگی از این پست کناره گیری کرد و امروز اعضای هیات مدیره باشگاه تبریزی درباره مدیرعامل جدید باشگاه تصمیم‌گیری کردند.

در پایان جلسه امروز هیات مدیره باشگاه گسترش فولاد، هوشنگ نصیرزاده که سوابق متعددی در همکاری با باشگاه‌های فوتبال ایران دارد، به عنوان مدیرعامل جدید معرفی شد.

به این ترتیب، نصیرزاده که بازنشسته وزارت نفت نیز است، اولین شغل اجرایی اش را در فوتبال با مدیرعاملی گسترش فولاد تجربه می‌کند.

مراسم معارفه مدیرعامل جدید باشگاه گسترش فولاد تبریز فردا(یکشنبه) از ساعت 16 در محل ساختمان اداری باشگاه گسترش فولاد برگزار می‌شود.

نصیرزاده که داوری را در سطح استانی انجام داده، بعد از بازنشستگی از این حرفه کار کارشناسی را از هفته نامه تماشاگران آغاز کرد؛ بعداز آن به خاطر شکل متفاوت کارشناسی داور یکی از کارشناسان ثابت برنامه نود شد و توانست نام خود را در فوتبال ایران مطرح کند.

نصیرزاده در دوران فعالیتش مشاور بسیاری از باشگاه‌های فوتبال بوده و در زمان ریاست علی کفاشیان در فدراسیون فوتبال، نیز به عنوان کارمند رسمی و رییس کمیته تنظیم مقررات فدراسیون مشغول به کار بود.