استقلال

تردیدهای منصوریان برای جذب شهباز زاده و رضاییان

فوتبال ترایب- در حالی که تیم استقلال در این فصل در مجموع نمره قبولی گرفته است، منصوریان دوست ندارد زیاد در ترکیب تیمش تغییر ایجاد کند. به همین دلیل برای جذب بازیکن تازه در تیمش دست به عصا حرکت میکند و نمیخواهد داستان خریدهای جنجالی و ناموفق فصل قبل را تکرار کند.

سجاد شهباز زاده که با آمدن کاوه رضایی موقعیتش در استقلال را در خطر دیده بود در ابتدای فصل قبل سار جدایی کوک کرد و به ترکیه رفت. او آنجا هم موفق نبود و در حالی که به دلیل ضعف گلزنی مهاجمان استقلال، منصوریان به شدت به دنبال بازگشت وی بود، سد محرومیت فیفا او را از آبی ها دور کرد و نهایتا جایی بهتر از نفت تهران برای او پیدا نشد.

شهباز زاده در نفت روزهای خوبی سپری نکرد و نتوانست گلی در لباس این تیم به ثمر برساند. این موضوع و همچنین ماندن احتمالی کاوه رضایی در استقلال منصوریان را برای جذب او مردد کرده است. گو اینکه شهباز زاده در صورت رفتن کاوه، از گزینه های جدی روی میز علی منصور خواهد بود.

ستاره یاغی پرسپولیس گزینه دیگری است که صحبت از پیوستن او به رقیب دیرینه به گوش میرسد. در حالی که رضاییان اصرار دارد که از چند باشگاه هلندی و بلژیکی پیشنهاد دارد هنوز خبری از پیوستن وی به آنها نیست تا شاید همه چیز بازی رسانه ای جلوه کند.

 از طرف دیگر منصوریان هر آنقدر که به بازی رضاییان علاقه دارد، حواشی دور و بر او را نمیخواهد. از طرفی وضعیت وریا مشخص نیست و در صورت ماندن او در تیم، نیازی به رضاییان نخواهد بود. پس طبیعی است که منصوریان فعلا به سوی رضاییان حرکت نکند و منتظر پاسخ وریا و گزینه های جوان تر و کم حاشیه تر مدنظرش باشد.