تراکتورسازی

بیانیه باشگاه تراکتورسازی : پیگیر مطالبات بازیکنان هستیم

فوتبال ترایب- پس از مصاحبه های تند بازیکنان تراکتورسازی و تعطیلی تمرین روز جمعه این تیم، باشگاه تراکتورسازی در بیانیه ای با دعوت بازیکنان به آرامش اعلام کرد که تمام تلاش مدیران پرداخت مطالبات آنهاست.

در این بیانیه آمده است:” اكنون در آستانه ديدار فينال جام حذفي لازم است كه تنها به موفقيت تيم فكر كرد و با آرامش زمينه قهرماني و خوشحالي هواداران را فراهم آورد. از همين رو همه ما بايد تلاش كنيم كه اميد و آرامش در باشگاه حاكم باشد.

مسئولان باشگاه با وجود بدهي هاي فراوان و قطع كمك نهادهاي مرتبط تا كنون علاوه بر پرداخت 65 درصد‏ از مطالبات اعضاي تيم، شماري از مطالبات بازيكنان خارجي كه پرونده شان به فيفا رفته را پرداخت كردند.

در اين شرايط تمام تلاش مجموعه مديريت پرداخت بقيه مطالبات اعضاي تيم است. در اين ميان آنچه از اهميت برخوردار است ايجاد اميد براي هواداران است چرا كه آينده تراكتورسازي آينده اي خوب و همراه با موفقيت خواهد بود.

اين باشگاه اكنون فعاليت هاي اقتصادي گوناگوني را آغاز كرده كه در آينده نزديك مي تواند موجب ثروتمند شدن باشگاه گردد. در آينده نزديك مي توان بيشتر سخن گفت. مصالح باشگاه و هواداران ايجاب مي كند كه با آرامش به قهرماني تيم كمك كنيم.”

تراکتورسازی هفته آینده در فینال جام حذفی مقابل نفت تهران قرار خواهد گرفت.