پرسپولیس

برانکو به اتهام تبانی پاسخ داد

فوتبال ترایب- سرمربی پرسپولیس با رد هرگونه زد و بند با سیاه جامگان، آسیب دیدگی چند مهره کلیدی و بازی حساس با الوحده را دلیل بازی دادن به نیمکت نشینانش عنوان کرد.

داستان تکراری شایعات تبانی و زد و بند در بازی های پایانی لیگ ها و اتهامات و شایعات در این زمینه هر سال تکرار می‌شود. هرچند تقریبا به جز یکی دو مورد در لیگ یک، هیچ کدام از این اتهامات اثبات نمی‌شوند، ولی گاهی غملکرد بازیکنان یا کادر فنی یک تیم باعث تشدید شدن این گمانه زنی ها میشود.

این بار پرسپولیس و برانکو آماج این حملاتند و مدیران و بازیکنان صبای قم اعتقاد دارند پرسپولیس با بازی دادن به تیم دوم خود در بازی با سیاه جامگان، موجب پیروزی این تیم و عامل سقوط صبا به دسته پایین تر شد.

برانکو ضمن رد این شایعات شرایط تیمش را اینگونه شرح می‌دهد:” ما دوشنبه در مهم‌ترین بازی فصل‌مان به مصاف الوحده می‌رویم. در آستانه این بازی حساس وحید امیری و محمد انصاری آسیب دیده بودند که حتی انصاری مقابل الهلال هم به سختی توانست بازی کند.

سید جلال و سروش رفیعی را که به دلیل محرومیت در اختیار نداشتیم. از سوی دیگر می‌بایست در آستانه بازی با الوحده به بعضی از بازیکنان کلیدی‌مان هم کمی استراحت میدادیم تا در شرایط و فرم خوب بمانند.”

سرمربی قرمزها در ادامه با اشاره به این موضوع که با تمام احترام به همه تیم های لیگ برتر نگاه می‌کند و برنامه ریزی نزدیکی بازی ها در اختیار او نبود گفت:” الوحده یک شب قبل از ما بازی کرد. از طرف دیگر پرسپولیس دو سفر هوایی رفت و برگشت به مشهد داشت و این طبیعی است که بازیکنان خسته باشند.

 ما کاری را کردیم که تیم‌های اروپایی انجام می‌دهند. آنها با همه امکاناتی که دارند باز هم در برخی بازی‌های مهم به بازیکنان کلیدی شان استراحت می‌دهند. چطور انتظار دارند ما که قهرمانی مان هم قطعی شده بود چنین نکنیم!”