اسپانیا

بارسلونا 4-1 ویارئال؛ غرق شدن زیردریایی در نوکمپ

فوتبال ترایب- بارسلونا در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 4-1 ویارئال را شکست بدهد تا همچنان صدر جدول لالیگا را در اختیار داشته باشد.

آبی و اناری ها که با حذف شدن از چمپیونزلیگ، اکنون تنها روی رقابت های لالیگا تمرکز دارند، در دیدار امشب مقابل ویارئال کمی به زحمت افتادند اما در نهایت توانستند به یک پیروزی شیرین برسند.

همانطور که انتظار می رفت، بازی با برتری بارسا آغاز شد و در دقیقه 21، نیمار روی پاس مسی و موقعیتی مشکوک به آفساید،  آبی و اناری ها را پیش انداخت.اما این نتیجه تنها 10 دقیقه پایدار بود و در دقیقه 31، ویارئال روی یک ضدحمله سریع، توسط باکومبو به گل تساوی رسید.

اما این پایان کار در نیمه اول نبود و مسی در دقیقه 45، با یک حرکت تماشایی و ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.

در نیمه دوم هم حملات بارسا ادامه پیدا کرد و سوارز در دقیقه 69 اختلاف را به دو گل افزایش داد. در دقیقه 80، بعد از اینکه ضربه سوارز به دست مدافع حریف برخورد کرد، داور نقطه پنالتی را نشان داد و مسی با یک ضربه چیپ، کار را تمام کرد.

در دقایق پایانی بازیکنان ویارئال تلاش زیادی برای جبران گل های خورده انجام دادند اما به نتیجه نرسیدند تا بارسا با این پیروزی، 84 امتیازی شود و با دو بازی بیشتر و سه امتیاز برتری نسبت به رئال، همچنان در صدر جدول باشد.