اسپانیا

آخرین وضعیت رئال پیش از دیدار مقابل گرانادا

فوتبال ترایب- رئال مادرید امشب در لالیگا در حالی مقابل گرانادا قرار خواهد گرفت که یک پیروزی در این دیدار، امیدهای این تیم برای کسب اولین قهرمانی در لالیگا از سال 2012 را افزایش خواهد داد.

شاگردان زین الدین زیدان با شکست در ال کلاسیکو مقابل بارسا، به رتبه دوم جدول لالیگا سقوط کردند اما با توجه به اینکه یک بازی عقب افتاده دارند، همچنان شانس اول قهرمانی محسوب می شوند.

مصدومان

گرت بیل همچنان به دلیل مصدومیت از ناحیه ماهیچه پشت ساق پا دور از میادین است؛ در حالی که دنی کارواخال هم به دلیل مصدومیتی که در پیروزی 3-0 مقابل اتلتیکو از ناحیه همسترینگ به وجود آمد، در این دیدار نمی تواند رئال را همراهی کند.

رافائل واران نیز بار دیگر دچار آسیب دیدگی شده و نمی تواند رئال را مقابل گرانادا همراهی کند؛ په په هم اگرچه به تمرینات برگشته اما بعید است زیدان او را در دیدار امشب به میدان بفرستد.

محرومان

کریس رونالدو، کارواخال و ایسکو، همگی با یک کارت زرد دیگر، بازی بعدی رئال را از دست خواهند داد اما احتمالا زیدان برای دیدار برگشت مقابل اتلتیکو، به رونالدو استراحت خواهد داد و از او در دیدار امشب استفاده نمی کند. کارواخال هم مصدوم است.

با توجه به دیدار دشوار هفته بعد مقابل سویا، زیدان شاید ایسکو را هم به زمین نفرستد تا او را برای آن دیدار در اختیار داشته باشد.

تغییرات در ترکیب اصلی در دیدار امشب:

با توجه به در پیش بودن دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل اتلتیکو، زیدان احتمالا به بیشتر بازیکنان اصلی اش در دیدار امشب استراحت خواهد داد. رونالدو و بنزما روی نیمکت خواهند بود و کاسمیرو، ایسکو، مودریچ و مارسلو هم احتمالا در ترکیب اصلی حضور نخواهند داشت.

کیکو کاسیا هم می تواند جای کیلور ناواس را در ترکیب اصلی بگیرد اما با توجه به غیبت په په و واران، حضور سرخیو راموس در ترکیب اصلی لازم است.