اسپانیا

آخرین وضعیت بارسلونا پیش از دیدار مقابل ویارئال

فوتبال ترایب- بارسلونا امشب در نوکمپ میزبان ویارئال خواهد بود و شاگردان لوئیس انریکه برای اینکه بتوانند همچنان به قهرمانی در رقابت های این فصل لالیگا امیدوار بمانند، باید در این دیدار پیروز شوند.

آبی و اناری ها در حال حاضر به دلیل نتیجه بهتر در دیدار رودررو با رئال، در صدر جدول لالیگا قرار دارند اما رئالی ها یک بازی کمتر انجام داده اند و همین شانس قهرمانی آنها را افزایش داده است.

با توجه به اینکه بارسا امشب دو ساعت زودتر از رئال بازی می کند، می توانند با پیروزی مقابل ویارئال، فشارها روی شاگردان زین الدین زیدان را افزایش بدهند.

مصدومان

الکس ویدال بعد از مصدومیت وحشتناکی که در دیدار مقابل آلاوس در ماه فوریه برایش رخ داد، ادامه فصل را به طور کامل از دست داد؛ در حالی که رافینیا هم بعد از مصدومیتی که مقابل گرانادا برایش به وجود آمد، همچنان دور از میادین است.

در مقابل آندرس اینیستا بعد از غیبت به دلیل مصدومیت در دیدار مقابل اسپانیول، می تواند بارسا در دیدار امشب همراهی کند.

محرومان

نیمار بعد از سه بازی محرومیت، در پیروزی 3-0 مقابل اسپانیول به ترکیب بارسا برگشت و برای دیدار امشب هم هیچ یک از بازیکنان این تیم محروم نیست.

البته سرخی روبرتو، ساموئل اومتیتی و یوردی آلبا، همگی با یک کارت زرد دیگر، دیدار بعدی را از دست خواهند داد.

ترکیب احتمالی برای دیدار امشب

دیدار امشب مقابل ویارئال، یکی از دشوارترین بازی های باقی مانده بارسا تا پایان فصل است و مطمئنا انریکه تیمش را با تمام قوا راهی این دیدار خواهد کرد.

بارسا از لیگ قهرمانان کنار رفته؛ بنابراین نیازی به استراحت دادن به بازیکنان نیست؛ به ویژه اینکه دیدار فینال کوپا دل ری مقابل آلاوس بعد از پایان رقابت های لالیگا برگزار خواهد شد.

بارسا احتمالا با آرایش 3-3-4 بازی خواهد کرد و اینیستا که دربی کاتالونیا را از دست داده بود، بار دیگر می تواند در مرکز زمین برای بارسا به میدان برود.