اسپانیا

مارکا خبر داد؛ پدیده موناکو به رئال بله گفت

فوتبال ترایب- نشریه اسپانیایی مارکا که ارتباط نزدیکی با باشگاه رئال مادرید دارد، اعلام کرد که این باشگاه در آستانه توافق نهایی با کیلیان امباپه، ستاره جوان موناکو قرار دارد.

امباپه در این فصل بازی های بسیار خوبی در ترکیب موناکو ارائه داد و به همین دلیل مورد توجه باشگاه های بزرگ اروپایی قرار گرفت اما به نظر می رسد علاقه این بازیکن برای کار کردن با زین الدین زیدان، به برگ برنده رئالی ها تبدیل شده و آنها با پاسخ مثبت این بازیکن روبرو شده اند.

البته خرید امباپه برای رئالی ها ارزان نخواهد بود و احتمالا باید چیزی نزدیک به 100 میلیون یورو برای این انتقال هزینه کنند. هفته گذشته بود که منچستریونایتد پیشنهادی 90 میلیون یورویی برای خرید امباپه به موناکو ارائه داد اما این باشگاه فرانسوی آن را رد کرد اما با توجه به تماس هایی که رئالی ها که با خانواده امباپه (مدیر برنامه های این بازیکن) داشتند و تایید آنها را دریافت کردند، انتقال این بازیکن به سانتیاگو برنابئو محتمل تر خواهد بود.

در صورتی که رئال امباپه را بخرد، به احتمال بسیار زیاد این باشگاه از تلاش برای خرید آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید دست خواهد کشید.