انگلیس

مورینیو: دیگر مشکلی بین من و ونگر وجود ندارد

فوتبال ترایب- ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، در آستانه دیدار تیمش مقابل آرسنال، اعلام کرد نیازی به اعلام صلح بین او و آرسن ونگر نیست زیرا اختلاف قدیمی شان را فراموش کرده اند.

مورینیو و ونگر از سال 2004 و زمانی که مربی پرتغالی برای اولین بار به فوتبال انگلیس رفت، درگیری لفظی زیادی داشتند و حتی آقای خاص یک بار در اشاره به ناکامی آرسنال در فتح لیگ برتر از سال 2004، مربی فرانسوی توپچی ها را متخصص شکست نامیده بود.

اما بعد از اینکه ونگر چند روز قبل اعلام کرد که آماده است تا با مورینیو صلح کند، او به خبرنگران گفت:” نیازی به صلح نیست. نیازی نیست زیرا مشکلی وجود ندارد.

در آخرین دیدار در الدترافورد، ما قبل و بعد از بازی با هم دست دادیم. به یاد دارم وقتی در راهرو ورزشگاه برای رفتن به سالن کنفرانس مطبوعاتی دوباره هم را دیدیم، بار دیگر با هم دست دادیم.

نیازی به صلح نیست. وقتی همین حالا صلح برقرار است، ما مشکلی با هم نداریم. من یک پسربچه بزرگ هستم. فوتبال همه زندگی من است. می دانم که یک مشکل در درون زمین، فردا دیگر مشکل نیست.

بنابراین از نظر من دیگر مشکل وجود ندارد و فکر می کنم او واقعا از من راضی باشد که قصد دارم مقابل آرسنال ترکیب تیمم را تغییر بدهم. بنابراین فکر می کنم او واقعا از من راضی است.”