انگلیس

مورینیو: خوب بازی کردیم اما از نتیجه راضی نیستم

فوتبال ترایب- ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، اعلام کرد از نمایش تیمش در دیدار مقابل سلتاویگو راضی است اما انتظار نتیجه بهتری را دارد.

شیاطین سرخ شب گذشته موفق شدند در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا در خانه سلتاویگو به پیروزی 1-0 برسند. این در حالی است که یونایتدها موقعیت های بسیار خوبی برای زدن گل های بیشتر داشتند اما واکنش های دیدنی سرخیو، دروازه بان سلتا، مانع از رسیدن این تیم به گل های بیشتر شد.

مورینیو معتقد است که اگر از موقعیت های شان استفاده می کردند، سرنوشت صعودشان قطعی شده بود.

” از نمایش تیم خیلی راضی هستم اما از نتیجه نه. ما به اندازه کافی خوب بودیم که بتوانیم کار را تمام کنیم اما حالا باید در دیدار برگشت هم با تمام توان بازی کنیم.

در همان نیمه اول باید دو-سه گل می زدیم اما حالا نتیجه می تواند به سود هر تیمی رقم بخورد. ما تلاش کردیم تا به پیروزی برسیم. ما موقعیت های خوبی را از دست دادیم اما تیم خوب کار کرد. آنها مقابل تیمی که بازی کردن مقابلش دشوار است، منسجم بودند.

باید امیدوار باشیم که هواداران در الدترافورد بخواهند که ما پیروز شویم، زیرا اگر آنها بخواهند، ما پیروز خواهیم شد.”

او همچنین در مورد نمایش خوب راشفورد که گل پیروزی بخش یونایتدها را به ثمر رساند، گفت:”  مارکوس راشفورد یک بچه 19 ساله است که عاشق فوتبال است. او بچه ای که است بعد از تمرینات نیم ساعت می ماند و تمرین ضربه آزاد می کند و منتظر فرصت می ماند. این ذهنیت اوست. او کار می کند، کار می کند و کار می کند. او بسیار پخته است بنابراین اجازه بدهید که سن او را فراموش کنیم زیرا آنچه مهم است، سن نیست، بلکه کیفیت است.”