اروپا

بوفون: دوست دارم مردم از بازنشستگی ام ناراحت شوند

فوتبال ترایب- جانلوئیجی بوفون، کاپیتان یوونتوس، تاکید کرد که همچنان انگیزه زیادی دارد تا نشان بدهد که می تواند در بالاترین سطح بازی کند و می خواهد وقتی به پایان دوران حرفه ای اش رسید، مردم به خاطر خداحافظی اش ناراحت شوند.

بوفون در پیروزی 2-0 شب گذشته یوونتوس مقابل موناکو نمایش فوق العاده ای داشتو با رقم زدن ششمین کلین شیت اش، کمک کرد تا بیانکونری در آستانه رسیدن به فینال کاردیف قرار بگیرد.

بوفون در پایان بازی گفت:” در هر دیدار، می خواهم نشان بدهم که علی رغم سنم شایسته بازی در این سطح هستم.

برای رسیدن به این هدف هر روز سخت تمرین می کنم. روزی که بازنشسته شوم، می خواهم هواداران به این خاطر ناراحت شوند.

نمی دانم به این هدف می رسم یا نه اما بازی کردن در این تیم بی تردید کمک خواهد کرد. مهمترین مسئله این است که وقتی تیم به من نیاز دارد، آماده باشم. تا زمانی که بتوانم این کار را بکنم، خودم را خوشحال و شاد می بینم.

بردن توپ طلا چیزی نیست که به آن فکر کنم یا برای آن غصه بخورم. من بخش زیادی از انرژی ام را برای حفظ آمادگی و ارائه بازی های خوب در چنین دیدارهایی صرف می کنم تا بتوانم به هم تیمی هایم کمک کنم.

ما بازی فوق العاده ای ارائه دادیم. ما نیاز داشتیم که در موناکو دروازه مان را بسته نگه داریم زیرا آنها خط حمله فوق العاده ای دارند. اگر چنین استحکامی نداشته باشید و همین طور از کیفیت لازم در حمله کردن برخوردار نباشید، شرایط خیلی پیچیده تر می شود. بعد از بازی مقابل بارسا گفتیم که می خواهیم روز به روز بهتر شویم. ما به هدف مان نزدیک هستیم و ساده لوحانه خواهد بود اگر تا جای ممکن سخت کار نکنیم.”