لیگ قهرمانان اروپا

آلگری: بوفون ثابت کرد بهترین دروازه بان دنیاست

فوتبال ترایب- مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، معتقد است که جان لوئیجی بوفون با نمایشی که در دیدار دیشب مقابل موناکو ارائه داد، ثابت کرد که بهترین دروازه بان دنیاست.

یوونتوس شب گذشته موفق شد در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان در خانه موناکو با دو گل گونسالو ایگواین، 2-0 به پیروزی برسد اما این بوفون بود که با 5 سیو و رقم زدن ششمین کلین شیت پیاپی اش در چمپیونزلیگ، نقشی کلیدی در پیروزی بیانکونری ایفا کرد؛ نمایشی که باعث شد آلگری در پایان بازی دروازه بان تیمش را تحسین کند.

” جی جی بوفون همیشه در چنین دیدارهای بزرگی، نمایش های فوق العاده ای ارائه می دهند. جی جی بهترین دروازه بان دنیاست و او این را در این دیدار نشان داد. بهترین بازیکنان در چنین شب هایی خودشان را نشان می دهند.

موناکو تیم خوبی است، تیمی که بازیکنان باتکنیکی دارد اما ما شروع خوبی داشتیم. در ابتدا کار آسان به نظر می رسید اما ما چند اشتباه داشتیم و جی جی واکنش فوق العاده ای نشان داد تا بازی 0-0 بماند.

بعد از اینکه ما جلو افتادیم، آنها چند موقعیت خوب ایجاد کردند اما جی جی آماده بود تا باز هم دروازه را نجات دهد و از این موضوع خیلی خوشحالم.

همه مدافعان خیلی خوب بودند. چنین دیدارهایی است که نشان می دهد این بازیکنان چقدر خوب هستند.”

البته کار ما هنوز تمام نشده است. موناکو در دیدار برگشت چیزی برای از دست دادن ندارد. این می تواند فصلی استثنایی برای ما باشد.”