اسپانیا

کروس: فوق العاده است که رونالدو را داریم

فوتبال ترایب- تونی کروس، ستاره آلمانی رئال مادرید، معتقد است که نقشه تاکتیکی زین الدین زیدان، پیروزی 3-0 تیمش مقابل اتلتیکو در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان را رقم زد.

در این دیدار رونالدو هفتمین هت تریک دوران حرفه ای اش در لیگ قهرمانان را به ثم رساند تا رئال در آستانه صعود به فینال قرار بگرد. کروس هم که در این دیدار نمایش درخشانی ارائه داد، معتقد است که زیدان بیشترین نقش را در این پیروزی داشت.

کروس به بی تی اسپورت گفت:” البته این نتیجه بسیار خوبی است؛ بیشتر از چیزی که ما انتظار داشتیم. یک بازی فوق الاده با یک نتیجه فوق العاده اما این تازه بازی رفت بود.

ما روز بسیار خوبی داشتیم. ما تاکتیک خیلی خوبی داشتیم. ما در میانه زمین همیشه یک بازیکن بیشتر داشتیم. ما با سه بازیکن در خط میانی و سه بازیکن هم جلوی زمین بازی کردیم اما 4 بازیکن در وسط زمین بازی می کردند (اشاره به عقب تر بازی کردن ایسکو) و توانستیم بازی را کنترل کنیم.  

ما در خط دفاعی هم خیلی خوب بودیم و توانستیم در مناطق خطرناک یا دشوار، توپ را به راحتی به گردش دربیاوریم. فکر می کنم خیلی خوب کار کردیم و شایسته این نتیجه بودیم. هفته آینده باید به ویسنته کالدرون برویم و بازی در آنجا خیلی دشوار است.

هت تریک رونالدو؟ فوق العاده است که او را در اختیار داریم. می توان در خط دفاعی خوب بود، می توان در وسط زمین بازی را کنترل کرد اما به بازیکنی نیاز است که بتواند گل بزند تا نتیجه بگیریم.

او در یک چهارم نهایی، 5 گل از 6 گل ما را به ثمر رساند و در این بازی هم سه گل زد. باورنکردنی است.”