لیگ قهرمانان اروپا

سیمئونه: ما اتلتیکو هستیم و می توانیم جبران کنیم

فوتبال ترایب- دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، امیدوار است که تیمش بتواند شکست 3-0 امشب مقابل رئال را در دیدار برگشت جبران کند و به فینال لیگ قهرمانان برسد.

رئالی ها امشب توانستند در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان، با هت تریک کریس رونالدو، یک پیروزی درخشان به دست بیاورند اما سیمئونه کار را تمام شده نمی بیند.

او به سایت یوفا گفت:”  نیمه اول برای هیچ یک از دو تیم خوب پیش نرفت. موقعیت هایی روی دروازه ها ایجاد شد اما هر دو تیم پاسکاری های اشتباهی داشتند. آنها توانستند به گل برسند. ما هم یک شانس خوب داشتیم اما کیلور ناواس این فرصت را از گامیرو گرفت. 

در نیمه دوم ما توپ را بیشتر در اختیار داشتیم اما نتوانستیم موقعیتی ایجاد کنیم. در مقابل آنها از فضاها بهتر استفاده کردند. فوتبال بازی شگفت انگیزی است و هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. من هنوز فکر می کنم از شانس رسیدن به فینال برخورداریم.

به بازیکنانم گفتم که باید این شکست را فراموش کند. کار بسیار بسیار دشواری پیش رو داریم اما این فوتبال است. چنین اتفاقاتی رخ می دهد. ما تا تا سوت پایان بازی برگشت تلاش مان را خواهیم کرد.

 می خواهیم تمام تلاش مان را بکنیم و هفته بعد یک کار غیرممکن انجام بدهیم. ما اتلتیکو مادرید هستیم و شاید موفق به این کار بشویم.”