لیگ قهرمانان اروپا

زیدان: هنوز صعودمان به فینال قطعی نیست

فوتبال ترایب- زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، معتقد است که علی رغم پیروزی 3-0 مقابل اتلتیکو مادرید، هنوز صعود تیمش به دیدار نهایی قطعی نیست.

رئالی ها امشب با ارائه یک نمایش بی نقص، توانستند با هت تریک کریس رونالدو رقیب همشهری را از پیش رو بردارند و در آستانه رسیدن به فینال کاردیف قرار بگیرند اما زیدان به بازیکنانش هشدار داد که نباید کار را تمام شده بدانند.

او گفت:”  امشب فوق العاده بودیم اما هنوز دیدار برگشت باقیمانده است. سه گل زدیم و گلی هم دریافت نکردیم؛ با این حال هنوز هم می گویم که یک بازی دیگر در پیش است و می دانم که در ورزشگاه آنها حسابی به دردسر می افتیم. تا داور سوت پایان بازی برگشت را به صدا در نیاورد، نمی توان به اطمینان گفت کدام تیم به فینال می رسد.

نیم ساعت اول بازی عالی بود و در مجموع به بازی تیمم افتخار می کنم. هنوز به جامی دست پیدا نکرده ایم و از حالا باید به دیدار مقابل گرانادا در لالیگا فکر کنیم که بازی سختی خواهد بود. پس از آن، روی بازی برگشت تمرکز خواهیم کرد. جایی برای خوشحالی بیش از اندازه نیست زیرا هنوز هیچ چیز قطعی نشده است.

سیمئونه حق دارد. هنوز سرنوشت صعود مشخص نشده و یک بازی بسیار سخت در ویسنته کالدرون در پیش است.”

زیدان همچنین به تحسین ستاره تیمش پرداخت و گفت:” در مورد رونالدو چه چیز می توانم بگویم. او حرف هایش را در زمین می زند. درخشش او در مقطع پایانی فصل ممکن است به دلیل استراحت کردن های بیشتر او در فصل جاری باشد. با او در این مورد حرف زده ام و خودش به خوبی می داند که این به صلاحش است. کریس باهوش، بی نظیر و بی همتاست.”