لیگ قهرمانان اروپا

رونالدو: از هواداران رئال می خواهم علیه من سوت نزنند

فوتبال ترایب- کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، در شبی که با زدن سه گل مقابل اتلتیکو مادرید، تیمش را در آستانه صعود به فینال لیگ قهرمانان قرار داد، از هواداران تیمش خواست تا دیگر علیه او سوت نزنند.

رونالدو که در مرحله قبلی برابر بایرن هم 5 گل از 6 گل رئال را به ثمر رسانده بود، برای دومین دیدار پیاپی در لیگ قهرمانان هت تریک کرد. او که در دیدارهای اخیر رئال با سوت های اعتراضی گروهی از هواداران هم روبرو شده بود، امشب مورد تشویق قرار گرفت.

او در واکنش به این اتفاق گفت:” من فقط ار هواداران می خواهم علیه من سوت نزنند چون همیشه سعی کرده ام تمام توانم را برای خوشحالی آنها در زمین بگذارم.

باید به همه اعضای تیم تبریک گفت که فوق العاده کار کردند. گل های من نتیجه تلاش تیمی بود و بدون هم تیمی هایم امکان نداشت بتوانم سه گل بزنم. از همان آغاز بازی تا دقیقه 90 یک بازی منسجم و فوق العاده ارائه دادیم.

در بازی برگشت لالیگا مقابل اتلتیکو اگر اوبلاک نبود، به راحتی آنهاه را شکست می دادیم ولی با بدشانسی مساوی کردیم. امشب شایسته پیروزی پرگل بودیم و به آن هم دست یافتیم.

به خاطر زدن سه گل بسیار خوشحالم و اینکه توانستم تعداد گل هایم برای رئال را به 400 برسانم.

امروز یک بازی بی نقص به نمایش گذاشتیم و با اختلاف گل خوبی هم به پیروزی رسیدیم. فاصله سه گل خوب است ولی اتلتیکو اتفاقی به نیمه نهایی نرسیده و نشان داده که تیم قدرتمندی است. هنوز هیچ چیز تمام نشده و هفته بعد باید با تمرکز کامل مقابل این تیم قرار بگیریم.”