انگلیس

تصمیم عجیب مورینیو برای دیدار مقابل کریستال پالاس

فوتبال ترایب- ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، اعلام کرد اگر تیمش به فینال لیگ اروپا برسد، در آخرین دیدار فصل لیگ برتر مقابل کریستال پالاس، تیم زیر 21 ساله های باشگاه را به میدان خواهد فرستاد.

منچستریونایتد در نیمه نهایی لیگ اروپا باید مقابل سلتاویگو قرار بگیرد؛ ضمن اینکه 4 دیدار دیگر در لیگ برتر مقابل آرسنال، تاتنهام، ساوتهمپتون و کریستال پالاس خواهد داشت.

یونایتدها برای کسب سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان، شانس بیشتری از طریق قهرمانی در لیگ اروپا دارند و به همین دلیل، مورینیو اعلام کرد ممکن است برای آخرین دیدار فصل تصمیم غیرمنتظره ای بگیرد.

” اگر ما سلتا را شکست بدهیم، ما یک فینال خواهیم داشت و البته در حال حاضر این یک موضوع فرضی است. فینال لیگ اروپا چهارشنبه است و ما روز یکشنبه مقابل کریستال پالاس قرار می گیریم. قبل از آن، باید در خانه ساوتهمپتون به میدان برویم. بنابراین ممکن است با در فینال با نتیجه فاجعه باری روبرو شویم.

بنابراین ممکن است در دیدار مقابل کریستال پالاس از تیم دوم باشگاه استفاده کنم و امیدوارم پالاس به آن دیدار برای ماندن در لیگ برتر نیاز نداشته باشد زیرا خیلی خیلی بد می شود اگر آنها به امتیاز نیاز داشته باشند و ما با تیم زیر 23 ساله ها بازی کنیم.”